Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem lesz ugró rajtengedélyvizs...

Nem lesz ugró rajtengedélyvizsga tavaszig igaz?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt tudod megnézni. Én úgy nézem, már nem lesz, de ahol lesz díjlovas, ott érdemes rákérdezni. Mikor én csináltam idomítót, hivatalosan csak ugró lett volna, de mikor jeleztem, h szeretnék menni, akkor megnyitották a díjlovast is, végén 5-6-an voltunk is rajta.
2014. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Néztem ezt és én is úgy láttam hogy nem lesz :( Persze, csak azért ugróhoz pálya kell, azt nehezebb megszervezni.. :(
2014. aug. 13. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idomítóhoz is kell pálya. ;) Fel kell hívni a Szövetséget, szívesen segítenek, kedvesek, aranyosak tényleg, nekem nagyon segítőkészek voltak.

Annyi, hogy olyan helyet kell nézni ugye, ahol van akadálypark, egy pályaépítőt valahonnan ilyenkor szoktak tudni keríteni azért, egy REV pálya úgyis elég egyszerű szokott lenni, szóval nem kell hozzá nemzetközi pályaépítő.

2014. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy ahhoz is kell csak pl. voltunk olyan helyen ahol alapból volt fix díjlovas pálya szuper talajjal, de persze értem mit mondasz. Köszönöm :)
2014. aug. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!