Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az általatok ismert, már nem...

Az általatok ismert, már nem élő ló hány éves korában halt meg?

Figyelt kérdés
És mi miatt halt meg? Köszi :)
2014. aug. 17. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkoromban volt egy lova nagypapámnak, hogy hány éves volt, azt nem tudom, de megsérült a lába, így már nem tudott szántani, gyakorlatilag a teljes család ott volt, és levágták, majd mint egy disznótor-on szétszedték...
2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ó, ez szörnyű :'(
2014. aug. 17. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
14 éves volt, bekólikázott, másnapra meghalt.
2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm lova 7 évesen halt meg kólikában, de ismertem iskolalovat is, melynek élete 26 évesen természetes halállal végződött.
2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 éves volt, nagyon súlyos betegsége volt, és csúnya szövődményként elkezdtek elevenen elrothadni a belei egy kb. méteres szakaszon, az orvos meg nem vette észre - mire nyilvánvalóvá vált a baj mibenléte, már csak altatni lehetett.
2014. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23 évesen halt meg, azt hiszem, nem kell magyaráznom miben.
2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 éves sem volt, szívérrögben halt meg, pedig az eddigi legigéretesebb csikó volt akit láttam, 1 évesen eltörte a lábát, megműtötték rá 2 hónapra átugrotta a 110 cm- es kerítést mert neki nem volt megfelelő a fű abban a karámban...
2014. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ismertem pl. másfél éves csikót, amit el kellett altatni, mert valami születési rendellenessége volt és másfél évesen is még úgy nézett ki, mint egy 7 hónapos csikó, egész nap feküdt, már a végét járta.


ismertem 22 éves lovat, egyszercsak összeesett a legelőn.


2 olyan lovat is ismertem, ami terepen szívrohamot kapott csak úgy menet közben (vágta közben). az egyik 16 éves volt, a másik kb 10, de nála tudni lehetett, hogy szívbeteg.


7 éves ló, ami a többivel együtt kiszabadult a karámból, de ezt a 7 évest elütötte egy teherautó.


2 olyan lovat is ismertem, ami szaladgált a karámban és eltört a lába úgy, hogy el kellett altatni. az egyik 18 volt, a másik talán 9.


szintén 2 ló, egyik 1 éves, a másik 13, a kukoricában csattanó maszlag volt. mindkettő belepusztult.

2014. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első csikónk 5-6 évesen már másik gazdánál közúti balesetben szerzett belső vérzésbe pusztult bele. Meg volt egy 1 hetes csikónk is, akit a hasmenés vitt el,pedig szegényke állandó orvosi kontroll alatt volt :(
2014. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 éves - kólika

23 éves nyugdíjas és tüdős ló - a karámban találtunk rá, természetes halált halt.

19 éves - rosszul lépett és eltörött az első lábában a karcsontja. Az állatorvos nem tudta megmenteni, így elaltatták.

2014. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!