Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megint én, a csizmás kérdező:...

Megint én, a csizmás kérdező: a western csizma utcára szerintetek hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a stílus, sajnos angolba lovagolok, a közelemben nincs is western lovarda, de nagyon tetszenek a csizmák, meg a felszerelés, meg az egész stílus. Igazából nem tudom, mennyire nézne ki hülyén ilyen csizmát utcára hordani.

2014. aug. 20. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki nem foglalkozik azzal, hogy te miben vagy.
2014. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól felöltözöl hozzá akkor hordhatsz csak akkor olyasmi stítulusú ruhákat kell venned (pl. mustang márkának menne hozzá néhány cucca).
2014. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szoknyát szeretnék hozzá venni :) sportosan öltözöm, szóval a ruháim mennének hozzá. :D
2014. aug. 21. 08:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés? Ilyen a stílusod, ez tetszik, ebben jársz. Pont. Kinek van ehhez köze, vagy egyáltalán beleszólása? Mert akinek van, annak nem lesz ellenvetése, mert szeret, és elfogad. Aki nem szeret, fogad el így, annak meg jobb, ha a közeljövőben beleszólása sincs az életedbe. Szerintem.
2014. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hordom az angol és a wesco csizmáimat is utcán is. Sokszor, ha lovaglás után nincs időm átöltözni, akkor inkább a lovat rakom rendbe, én meg jól megvagyok egész nap csizmában is. :) Egyébiránt többnyire farmerban vagyok azzal meg tökéletes.
2014. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mert lovagolni western munkcsizmát szoktak hordani, az kicsit puritánabb kinézetű, mint a divatcsizmák. Azok kicsit hegyesebb orrúak, magasabb a sarkuk (igen és most az unisex csizmákról beszélek), díszesebbek.

Én szoktam wesco csizmában járni, mert amúgy is countytáncos vagyok és megy a stílusomhoz.

2014. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem inkább a munkacsizmák tetszenek, a "divatcsizmák" annyira nem. :) De amit kinéztem, az szolid, de munkacsizma. Legalábbis szerintem.
2014. aug. 21. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan hordd, én annó suliba is simán felvettem :)
2014. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Ne hari, de ez csak neked probléma, senki mást nem érdekel.
2014. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó utcára,miért ne?Ismerek western stílusban öltözködő embereket,igaz lovazás nélkül,ők motorosok,de utcán is így járnak.
2014. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!