Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek ilyen játékot?

KGabi0000 kérdése:

Ismertek ilyen játékot?

Figyelt kérdés
Olyan lovas PC játékot keresek,ahol futószárazhatod a lovadat.Lehet benne szőrén lovagolni és esetleg van benne egy kis szabadidomítás,játék is.Nekem az is megfelel,ha ezek csak egyike van benne,az se baj.Azért raktam ebbe a kategóriába,mert gondoltam a lovasok több ilyen játékot ismernek,már ha egyáltalán van ilyen.Remélem van.

2014. aug. 28. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

böngéssz:


[link]

2014. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
futószárazni, "játszani" a my horse and me2-ben lehet, szőrén lehet menni a starstable online-ban, kantár nélkül is. szabadidomítóssal én még nem találkoztam.
2014. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval,mert én is StarStable-t ajánlom,nagyon jó játék és lehet szőrén ülni a lovat,még ember nélkül is birod irányitani a lovat.De azt egy kicsit bonyorult megcsinálni.
2014. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A star stable online-t ismerem,de nekem a grafika sem tetszik,meg az,hogy fizetni kell,ha kicsit több ideig szeretnél játszani,de azért köszi.
2014. aug. 29. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Futószárazás van a Pippa Funnel Secret Of The Ranch-ban
2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Pippa Funnel-ben ezen kívül lehet díjlovagolni,ugratni,és millitary-ra is menni,futószárazni,mint ahogy az előbb írták,lovakat ápolni és terepre menni.De csak angol nyelven kapható.El lehet vele lenni,nekem a történet mód nagyon bejön,de ha elrontod,újra kell kezdened.Amúgy különleges grafikája van,a sztori,ami végigfut érdekes.Lehet a lovakra cuccokat vásárolni,magadra is.Saját csikókat tenyészthetsz,8 lovad lehet összesen.Nevelheted őket,idomíthatod.Na igen,ebben van a Parelli-szerű cucc,amikor a lovad mutat egy mozdulatsort,neked ki kell találnod mit akar.Elég nehéz,de amúgy ez a legjobb lovas pc amivel találkoztam :)


A My horse & me 2 szerintem nagyon uncsi.Egyszer végigviszed,többször már nem akarod majd.. :)


Az online star stable tényleg pénzmániás,szóval egy idő után fizetős,nem is kicsit.Ha csalódni akarsz,töltsd le,amúgy élvezhető,ha van rá pénzed.

A star stable pc-k egész jók,sok ideig el lehet velük lenni,habár a grafika tényleg érdekesre sikeredett.Nem rossz,mondhatjuk különlegesnek.Ebben is vannak olyan pályák,hogy a legjobb lóval,legjobb holmival,hibátlan pályával lehetetlen rajta végigmenni...


A sims 3 házi kedvencben szép a grafika,azonban a lovak mozgása teljességgel lehetetlen.Amúgy a sims sok mindent tartogat,nekem megjelenés óta megvan.Ha sok a kiegészítő,akkor akadozik,nem menti el,szóval sok baj van vele.Ha meg kevés,akkor nem lehet élvezni.Amúgy a laggolós dolog is a géptől függ,hogy mennyi helyed van,milyen jó a géped,de gagyi gépre nem érdemes letölteni,vagy telepíteni :)


Sok sikert!

2014. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és én mindet kipróbáltam,tapasztalatokat írtam le :)

(előző)

2014. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm!Mindenképp kipróbálom őket!
2014. aug. 30. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!