Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát keresek - XX. Kerület...

Lovardát keresek - XX. Kerülethez közel?

Figyelt kérdés
Olyan hely érdekelne, ahol kezdőkkel foglalkoznak, nem szükséges saját ló, és minőségi az oktatás...

2014. aug. 31. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mit értesz "minőségi" oktatás alatt. én a közeledben a PKN Ranchot tudnám ajánlani, bár ott western oktatással foglalkozna, de nagyon készséges, jól képzett lovakkal és van egy egész különleges exca akadály pályájuk, ami plussz élménnyel egészíti ki a normál lovaglást.
2014. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi :) Minőségi oktatás alatt amúgy azt értem, hogy... rendesen oktatnak. Mert itt rengeteg elrettentő példáról olvasni, perkálsz, szöttyögsz, és nem kapsz semmi tudást.


Amúgy Ócsa, Gyál környéke is megfelelő :)

2014. aug. 31. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy a választék. Van a Pesterzsébeti Lovasklub a Mártírok útja végén, van a Nyiharda a Soroksádi Dunaág árterében, esetleg a Musztáng klub Dunaharasztiban... az oktatás olyan, amilyen ember éppen jön a szezonra, de túl sokat egyetlen bérlovardától sem kell várni, az OTP kupagyőztesek meg a cirkuszi műlovarnők nem bérlovardában készülnek.
2014. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen szempontból szerinte jó a p.k.n., turnusokat is tartanak, szóval az oktatásban nincs hiba. és tényleg sok és tök normális, jó lovuk van, a legtöbb már ott született, nem agyon használt életunt sánta gebék!


nézd meg az oldalukat:

[link]


vagy

[link]

2014. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!