Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért olcsóbb, egyik weboldalo...

Miért olcsóbb, egyik weboldalon mint a másikon? (Többi lent, Veredus ínvédéről van szó. )

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy már nagyon sok weboldalt megnéztem Veredus ínvédők után kutatva,és úgy átlagba a Veredus Olympic 28 ezer forint.De találtam egy oldalt ahol csak 20.Ez lehetséges? Új ínvédőről van szó.De ha mondjuk megrendelem,akkor nem csinálhatják meg azt,ugye,hogy ja mégse 20,hanem több?Átvágás?

2014. szept. 19. 15:32
 1/4 Mester SzabolcsKAH válasza:

Hát ez érdekes:D Én utána néztem de én 100 euro alatt nem nagyon láttam ilyet ( [link]

De nem tudom nézz utána a boltnak ahonnan rendelnéd ha megbizhatónak írják van facebookja ott is +-osak a vissza jelzések akkor biztos hogy nem vágnak át ha viszont meg átvágnának akkor rendeőrség meg egyéb móka! :D

2014. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő lenne az :) Hát nem tudom.Még várok válaszokat,max megrendelem és esetleg drágább,akkor kapnak egy igen kedves hívást/levelet.:D


[link]

2014. szept. 19. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kereskedés annyiért adja, amennyiért neki jólesik. Én ilyen drága cuccokat nem gyakran veszek, de volt egy olyan termék, amit nem csak e-bay-en, de külföldi webshopokban is megtaláltam x ezerért, itthon egyetlen webshop árulta közel kétszeres áron. Szóval az ár semmit nem jelent, ahol a legolcsóbb, ott vedd meg, ha tudsz rá várni, érdemes külföldön is körülnézni.
2014. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 ezer nem olyan sok, valszeg az lehet, hogy ők nem másod-harmadkézből veszik, ésvagy olyan nagy tételben rendelték le, hogy olcsóbban jönnek ki.

Azt persze mondhatják, bocsi, mégis drágább, de neked attól nem kötelező megevenni, elállhatsz a vásárlástól.

2014. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!