Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló fáslizása. Hogyan?

Ló fáslizása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap lovaglásnál felraktam a lóra mind a 4 lábra fáslit. Rendesen feltekertem de leesett. Nem a tépőzárnál hanem alul kezdett el lejönni. Először a hátsók utána pedig az elsők is szóval a végére fásli nélkül maradt.

Nem értem hogy esett le, indulás előtt többször is meghúztam, megnéztem jól van e.

Viszont lehet hogy valamit rosszul csináltam. Szóval hogyan kell helyesen fáslizni hogy ne essen le? Vagy miért eshetett le?



2014. szept. 21. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószinűleg még is csak rosszul lett feltéve ha leesett. Én a helyedben nem kisérleteznék ezzel inkább keress valakit aki személyesen megmutatja hogyan is kell , ugyanis többet ártasz így vele mint használsz :)
2014. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. szept. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!