Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mi legyen? Minnel...

Szerintetek mi legyen? Minnel hamarabb irjatok!?

Figyelt kérdés

Hali!Az lenne a kerdesem,hogy megerne-e venni lovaglo csizmat,ha csak kb.2 hetente jarok lovagolni?Szoval azert csak 2 hetente mert anyagilag most sok,es elegge csodbe ment a tanya ahova jarok.DE most van lehetosegem,hogy vegyek egy csizmat,es menjek lovagolni.Igazabol mar regote szeretnek,mert nincs nekem.


De szerintetek megerne?

Koszi a valaszokat!



2014. szept. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
miben lovagolnál ha nem veszel csizmát? Amúgy mennyibe kerül?
2014. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél csizmát nyugodtan, max ne a legprofibbat, de gondolom nem is olyat akartál, ahogyan kivettem az írásodból. Ha aztán úgy gondolod, mégsem érte meg és nem túl viseltes a csizma, eladhatod. Használj ki minden lehetőséget, hogy lovagolhass, én is ezt teszem :)
2014. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha te szeretnél, akkor ne az döntse már el, hogy én mit gondolok...

Nekem soha nem volt, mindig is cipő+lábszárvédő kombinációval lovagoltam, és tök jól megvoltam, de ha neked meg csizma kellene, hát vedd meg, és annyi. Ha van rá félretet pénzed, és erre vágysz, akkor el van döntve.

2014. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor mindenképpen megérné! :)
2014. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:-( Sajnos muszaly volt elkoltenem masra a penzt..Meg mar 2 honapja nem voltam lovagolni,es mar nem is fogok tobbet:-( Koszi a segitseget megint..De ha megint lesz lehetosegem,es mehetrk lovagolni rendeszeresen,akkor tuti veszek egyett.
2014. szept. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!