Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a videómról?

Mit gondoltok a videómról?

Figyelt kérdés

Most egy kevésbé ugrálós, mozgós videót hoztam. Kicsit lazább hangulatú. :)

https://www.youtube.com/watch?v=cXHOFqoGgPM



2014. okt. 24. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A video nem rossz, de kicsit kevesebbet pattogj a ló hátán. :)
2014. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem tetszik,de szőrén szerintem se pattogj annyira.Amúgy a videó jól sikerült,jók az effektek és a videók is.Egyébként az a ló saját ló?
2014. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Többen vagyunk a videóban, de majd gyakorolom a tanügetést. :) A lovak nem sajátok.
2014. okt. 24. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Tipikus kezdő hiba, hogy azt hiszik az osztott képernyő meg háromszög a közepén hű de feldobja. Hát nem, felejtős. Céllal kell ilyeneket használni, nem azért, hogy legyen.

Aztán osk helyen nézhetetlenül remeg a kemra.

Szerezz be egy jobb kamerát, mert manapság már az ember hozzászokik a HD minőséghez, ez iszonyú alacsony felbontás.

Sok helyen nem értettem az események mondanivalóját, úgy összeségében az egészet se. Nem logkkus a felépítés, kb csak összevágtad random sorrendben.

Hirtelen ennyi. Jó lenne, ha neten utánaolvasnál mit és hogyan kell, sokat javítana az élvezhetőségen, ha már videózni akarsz.

2014. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a video nem azert lett keszitve, hogy mondanivaloja legyen, hanem a nyar rovid osszefoglaloja, egy emlek. A legtobb video meg lohartol volt keszitve, azert remeg, mar ahol remeg szerintem. Nem kotozkodok, csak leirtam, hogy nem video-szerkesztonek keszul, vannak hibai, de egy amatortol teljesen felesleges elvarni a logikai felepitest. :)
2014. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon takar mondanivalót, csak egy jó nyár összefoglalója. :) Én látom benne a logikát. A kamera azért remeg, mert lóháton ülünk. Szeretnék jobb kamerát, de hát mindent nem lehet, próbálom ebből kihozni a legjobbat. :)

Ráhel :))

2014. okt. 25. 11:48
 7/9 KGabi0000 ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval,ez csak egy emlék,ami a nyárra emlékezteti a kérdezőt.Egyébként meg a negyedik,nem hiszem,hogy Te tudnál jobb felvételt csinálni ló hátáról ilyen gyors száguldás közben.
2014. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#4-esnek igaza van, azonban szerintem ez tipikusan olyan videó, ahol megbocsátható a dolog. Tény, hogy messze van egy profi munkától, de nem is ez a célja. Nekem kifejezetten tetszett ez a found footage hangulat, még ha ennek nem is tudatos, hanem technikai hiányosságra vezethető vissza az oka. Ráadásul időnként fel-feltűnnek szép megoldások a vágásban. Persze nem fizetnék érte, viszont családi/baráti közegben egy bármikor visszanézhető, kellemes emlékeket előhozó videó.
2014. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját emléknek akkor is jó ha, technikailag ennyire gyenge, de miért kell az ilyen szemetet megosztani? Az ilyen remekműveket a számítógép legeldugottabb mappájában kellene tárolni, és elfelejteni, hova mentődött!
2015. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!