Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Póninak mit adjak pluszba így...

Póninak mit adjak pluszba így tél környékén? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pónim csak szénát kap, de így ősszel már kis lucernát is adok neki, viszont abrakot nem (azt csak a nagy lónak). Kérdésem, hogy mit tudnék neki pluszba adni így télire a széna mellé?
2014. okt. 29. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nekik plusszba adni? Ha a munka vagy a tartás nem indokolja, akkor nem kell semmi extra. Amit amúgy én télre finom, felmelegítő nasit szoktam adni, hogy a tápjukat vagy a zabjukat nem vízbe, hanem langyosra kihűtött kamillateába áztatom. Nagyon szeretik, kétpofára tömik :) De semmi kiegészítőt nem szoktam adni nekik, csak a legelő minőségének függvényében a szénaadagot változtatom.
2014. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, adj neki egy marék abrakot reggel-este, de amúgy tökéletesen jól elvan szénán, lucernán.
2014. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!