Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eskadronos nyeregalátétekröl,...

Eskadronos nyeregalátétekröl, takarók, fáslikról, ínvédökröl, kötöfékekröl vélemény?

Figyelt kérdés
Megérik az árukat, hol tudnám öket megvenni magyarországon?

2014. okt. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem csak nyeregalátétem van, az imagine-ben vettem, nem volt vészesen drága, kb 10.000 ft, csak tavasz óta van meg és nem is csak azt használtam, így egyelőre hibátlan, de szerintem most még egy noname alátétnek se lenne baja.


amúgy a nagylovasban is vannak eskadron alátétek.

2014. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
drága
2014. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges annyival többet kiadni érte... a takarót ugyan úgy el tudja szakítani a ló, az alátét ugyan úgy kikopik egy idő után...én kétlem, hogy annyival tovább tartanak, mint amennyivel többe kerülnek.

Persze ha valakinek az tetszik, meg tudom érteni.

2014. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eskadron alátétem sokkal jobban bírja a nyúzást, mint a dechatlonos. Ínvédőről tudom még, hogy nagyon strapabíró, az szerintem megéri az árát. Többiről nem tudok nyilatkozni. imagine, derby...
2014. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!