Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van olyan hely ahol...

Hol van olyan hely ahol esetleg egy Fríz loat kilehet próbálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy kedves lovas barátnőmnek az álma hogy egyszer egy Fríz lovat szeretne kipróbálni... És gondoltam utána kérdezek hát ha van valahol ilyen lehetőség mert tavasszal lesz a szülinapja ami messze van tudom de ha ez nem jön össze ajinak neki akkor mást kell kitalálnom ezért akarom jóval korábban elkezdeni hogy legyen időm. :) Légyszi ha valaki tud ilyen helyet ahol lenne lehetősége felülni egy edzésre egy ilyen pacira azt nagyon meg köszönném... Lovas tudása meg van hozzá szóval ne kezdjetek el okoskodni meg kötözködni! Lehetőleg Bp. környéke legyen, de jöhet am más is csak lehetőség szerint az lenne a legjobb!!

köszönöm előre is válaszaitokat!



2014. nov. 2. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod tavaly holt ez a Horse Evolution Show amely járta az egész országot ott lehetett kipróbálni 1 körre a fríz lovakat,de edzés jellegűt sajnos nem tudok de ha majd igen akkor írok!!!!!!!!
2014. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen hallottam róla cdak sajnos már későn :S

Köszönöm :))))

2014. nov. 12. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!