Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy honapja felrugott a...

Egy honapja felrugott a lovam, hogyan elesszem ujra a bartatsagunkat?

Figyelt kérdés
Van egy hobbibol tartott lovam, kiskorom ota lovagolok. Egy honapja felrugott a lovam egy felresikerult pillanatban. Azota ra se birok nezni, merges vagyok ra. Hogyan kozelithetnek hozza ujbol?.
2014. nov. 5. 22:40
 1/8 A kérdező kommentje:
baratsagunkat
2014. nov. 5. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
rúgd vissza
2014. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Csinálj belőle kolbászt, azzal mindenki jól jár.
2014. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne legyél mérges. Az emberek között is gusztustalan dolog a haragtartás, hát még ha egy állatra haragszol, ami már rég azt se tudja, mi a bajod. Bocsáss meg neki, aztán csókolom. És ha legközelebb felrúg, rúgd fel te is, és éreztesd vele, hogy nem a legelőtársa vagy, akit csak úgy arrébb rakhat.
2014. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék, miért rúgott fel egy olyan ló, amelyiket kiskorod óta lovagolsz. Ha valami kívülálló ok miatt és nem is rád rúgott, csak véletlenül valahogy pont abban a pillanatban odakeveredtél, akkor az csupán baleset volt, szerencsétlen véletlen, nyilván nem a ló tehet róla. Ha direkt rád rúgott, akkor viszont igencsak el kéne gondolkodni, mit csináltál vele, mert egy ló sem rúg hobbiból, pláne olyan embert, akit évek óta ismer.
2014. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a kezed harapta le, nem kène a bolhából elefántot csinálni. Sztem neked sűrgősen pszichológus kène mert nem normális a viselkedèsed, valamit kivetìteaz szerencsètlen állatra amihez köze nincs.
2014. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán akkor kéne lovat venni, ha felnőttesen tudsz hozzá állni. Az állatoknál nincs haragtartás, sértődés, bosszú, ha nem rögtön reagálsz rá azt sem fogja tudni, hogy mi a bajod. Hogy közelíthetnél hozzá újra? Gondolkodj el azon, hogy miért rúgott fel. Véletlen volt, vagy direkt? Ha direkt, megijesztetted vagy szándékosan rád rúgott? Esetleg játékból? Mit kell tenned, hogy legközelebb ez ne forduljon elő?
2014. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy amíg nem kér bocsánatot, addig nem állsz vele szóba. B-D
2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!