Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor mit kell tenni?...

Ilyenkor mit kell tenni? Konyorgom segitsen valaki

Figyelt kérdés
5eve van egy lovam. Es mosz a neten talaltam egy hirdetest amiben a lovamat aruljak!!!! Az en nevem van megadva,a telefonszamom nincs,csak a lovarda cime!(egy honapja tettek fel a hirdetest) ilyenkor mit kell tenni? Kinek szoljak?? Anya is imadja soha nem tenne fel a netre foleg nem a tudtom nelkul!mit csinaljak?? Elore is koszonom!!
2014. nov. 12. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szól a lovardába, hogy nem eladó a lovad, miután anyukádtól rákérdeztél. Ha nem ő volt az adott oldal ügyfélszolgálatát keresd fel, hogy töröljék. Illetve Anyud, feltételezem, hogy kis korú vagy.
2014. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Good boy válasza:
100%

Szia,

Nem tudom milyen oldalon van fent a neten, de ha van lehetőség keresd meg az oldal szerkesztőjét és kérd meg hogy szedje le a hirdetést. Vannak akiknek ez okoz örömet sajnos :( első körben ezt ajánlanám. Sok sikert !

2014. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
először a szüleidnek szólj, utána együtt tudtok intézkedni
2014. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,még kiskorú vagyok,15 éves de nekem az életemet jelenti a lovam,hiszen szinte együtt nőttünk fel és egyébként is..családtag...anyát megkérdeztem és nem ő volt.a lovardánkba mondtam,hogy bárki ha jön,mondják neki,hogy téves és egyáltalán nem eladó a lovacskám! Lovasok.hu-n van fent..köszönöm a segítségeteket,ment a zöld!!
2014. nov. 13. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáddal beszélj, próbáljátok kitalálni, hogy ki volt, aki feltette. Ha megvan, én a biztonság kedvéért egy "jogi útra terelem" dumával megfenyegetném, hogy biztosan ne merje ezt még egyszer megjátszani. (Persze nem kell lépni, ez csak egy fenyegetés)

Lovasok.hu-n meg írhatsz a szerkesztőségnek, hogy vegyék le, mert ezt nem te raktad fel, a ló nem eladó és mielőtt még valaki tévesen elhinné a hirdetést, mindenkit meg akarsz kímélni a kellemetlenségektől.

2014. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ELőször a szüleiddel beszélj...pl. hogy fizették-e a bértartást.
2014. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kerülhettek a szüleid olyan anyagi helyzetbe,hogy nem tudják/akarják a lovadat tovább finanszírozni.Lehet,hogy pl.apukád hirdette meg és azért nem mondta el,hogy elkerülje a cirkuszt.

A bértartás fizetésére kérdezz rá tényleg.Ha nincs rendesen fizetve,akkor a lovardatulajdonos eladhatja egy idő után a beleegyezésetek nélkül.

2014. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen először kérdezd meg a szüleidet hogy fizették-e a bértartást. És hogy biztos hogy nem ők-e? Aztán érdemes a szerkesztőséghez fordulni és a lovardát megkérni hogy utasítsák el az érkező vevőket. Mert ha nem fizetetek rendesen akkor simán felrakhatják.
2014. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel.
2014. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Edesapam sajnos nincs koztunk,o nem tehette..

Edesanyam fizette es nem a lovarda tette fel. Az oldalrol leszedtek..

koszonom a segitsegeket:)

2014. nov. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!