Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugró akadályok?

Ugró akadályok?

Figyelt kérdés
hogy tudok otthon állítható ugró akadályokat csinálni?

2014. nov. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagy semmiből eléggé nehéz ugró akadályokat építeni. Mert hát ahhoz is kell azért valami!


Az én eléggé régimódi jó eljárásom :

Ha egy kisebb akadályt akarsz összeállítani, annyi kell hogy : leteszel jobb oldalra, és bal oldalra egy egy autó gumikereket. Ráteszel egy hosszú falecet (a rendes falécnél kicsit vastagabbat) a gumikerekekre. És már kész is az akadály!

Ha egy kicsit magasabb akadályt szeretnél építeni, akkor bal oldalra 2, és jobb oldalra is 2 gumikereket tegyél le.


Lehet, hogy ez az eljárás nem a legjobb ötlet! Remélem segítettem.

2014. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetek autogumik, vödrök, téglák, dobozok,ládák , képzelő erő kell csak hozzá
2014. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy cucc állíthatóra csinálni. Veszel két akác oszlopot( 1000 Ft). Meg 40 cm vasrudat (100 Ft), ketté vágod és meg is van a tartód, elég a 0,6 vastag is. Ennél kicsit vastagabb fúróval csinálsz lyukakat az oszlopba és utána már csak a lábait kell hozzárögzíteni, hogy ne dőljön fel magától...No meg ugye egy köztes rúd amit átugrassz (300 Ft).

Amit előttem írtak is jók ötletnek szerintem. A lényeg, hogy ne legyen balesetveszélyes.

2014. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 13. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azért egyltalán nem így működik. A kocsigumi lehet hogy nem rossz, de ilyan hogy vödör, tégla stb. szóba se jöhet! Bármikor megijedhet, kitérhet, ellenszegülhet és rálép pl. a vödörre: szilánkosra törik, beleáll a lábába; tégla: ledől, lediidől a lónak, rálép és lesántul. Erre bárki józan paraszti ésszel rájöhet. Ha érdekel a lovad és a saját testi épséged, akkor kérlek ne csinálj ilyen hülyeséget!!
2014. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!