Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A bőr ínvédők tényleg nem...

A bőr ínvédők tényleg nem strapabírók?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de amiket boltban láttam használtan (de _tényleg_ használtan), azokat én már nem tenném fel a lovam lábára csak úgy magában...mondjuk az is elképzelhető, hogy már ott a boltban aszalódtak össze, nem tudom, de nem volt valami bizalomgerjesztő látvány. Ha ápolod, biztos sokáig szép marad, de a bőr az sosem lesz olyan jó értelemben véve igénytelen, mint a műanyag.
2014. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár iszonyat drágák, nekem az a tapasztalatom, hogy a műanyag jobban megéri. A bőr mellett szól, hogy javítható. Nekem volt bőr ínvédőm, de az volt a baj vele, hogy a varrás kikopott, és a cérna elengedte a részeket. Nem is maga az anyag használódott el. Úgyhogy mikor legközelebb ínvédőt vettem, akkor a sima standard műanyagot választottam. Esetleg versenyre megéri beszerválni egy szép mutatós bőr párt, de napi munkához a kis gagyi plasztikot javaslom :)
2014. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!