Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Santa...

Mi a véleményetek a Santa Cruze ugrónyergekről?

Figyelt kérdés

Esetleg valakinek saját tapasztalat? Egy használt nyeregről lenne szó, amit meg akarok venni, csak nem ismerem a márkát.

Köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 26. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

láttam az eladó nyerget amit a tahitótfalui lovarda hirdet, de szerintem itthon ez nem egy ismert márka, szóval nem fogsz találni olyat, akinek tapasztalata van vele.


szerintem az a nyereg bár szép, de erősen túl van árazva, új ára 1400 dollár, de ez már egy igen használt nyereg, ennyi pénzért sokkal jobb nyergeket találni, arról nem is beszélve, hogy ebben az árkategóriában érdemes azt is fontolóra venni, hogy ha lecserélnéd majd mennyiért és hogy tudod eladni. ezt a szerencsétlen nyerget már jó rég óta hirdetik és nem sikerült eladni, ha egyszer te el akarod adni, neked se lesz könnyű.

2014. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!