Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akkor most mi van?

Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Van egy hírdetés egy lóról, de szerintem a világ legzavarosabb hírdetése. Először az van írva, hogy 118 cm, utána pedig, hogy 120. Aztán pedig leírják, hogy 3 éves, közben meg születési évnek 2006-ot írták be. Nem találom elég részletesnek, és így, hogy egyszer ez, egyszer az van kiírva, semmit nem mond meg... Szerintetek érdemes ebben a hírdetésben gondolkodnom?


Link :

[link]


2014. dec. 16. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

A magasság teljesen világos, mert szalaggal 120cm bottal 118cm (mondjuk, ha figyelmesen olvasod a hirdetést, le is van írva). Ebből annyi jön le, hogy meglehetősen vékony paci lehet.

A születési időt szimplán elírták, hiszen egy 7 éves ló már nemigen van növésben. Fel kell hívni, meg kell kérdezni.

Ami engem zavarna ebben a hirdetésben, az a borzalmas helyesírás. Az katasztrófa. És lehet, hogy rosszul, de egy ember intelligenciaszintjét, magára való igényességét a helyesírásán ítélem meg. Lehet, hogy alaptalan az előítéletem, de fenntartással viseltetnék ilyen eladóval szemben.

2014. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Hívd fel őket, és beszélj meg egy időpontot hogy megnézhesd. A Helyesírás alapján nem kell megítélni az embereket. Nekem az öcsém diszlexiás, diszgráfiás egyáltalán nem tud helyesen írni. Sőt vannak szavak amiket szóban sem tud kimondani helyesen. Akárhogy is tanult egyszerűen neki nem ment. De az állataiért él hal, és ebben a helyesírás nem akadályozza.
2014. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

De, ha igényes lenne magára és a munkájára megkérne valakit, hogy ellenőrizze, ha tudja, hogy ilyen hiányosságokban szenved. Ha intelligens meg is értheti ennek a szükségességét. Egy hirdetett dolgot első körben a hirdetés minősíti szerintem...

De mindegy ez az én véleményem...

2014. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Persze mindettől függetlenül lehet remek ember, remek ló, csak visszatetszést vált ki ennyi...
2014. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Engemem is meg szokott kérni a tesóm, de ez nem mindig kivitelezhető. Mindegy én ilyenen senkivel nem vitatkozom.
2014. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Látod, mert igényes magára. Egy hirdetés nem feltétlenül az az ügy, ami ne várhatna egy napot. Nem is kell vitázni, nem vitaindítónak szántam, csak végtelen mennyiségű kupeccel találkoztam már hasonló stílusú hirdetések mögött...
2014. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Ha megnezed, a hirdetes alatt a kommentek 2010-2011-es datummal vannak.


Tehat ezt a hirdetest valoszinuleg 2009-2010-ben adtak fol, es elfelejtettek leszedni. Igy mar a kora is stimmel.

2014. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónál a pont és a lényeg. Ugyanezt akartam írni. :)
2014. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Értékeltem, kinek mi az ami illett...
2014. dec. 18. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!