Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora egy átlagos ló farokré...

Mekkora egy átlagos ló farokrépája körbe mérve?

Figyelt kérdés
Tehát kerülete. Védőt szeretnék rá varrni, de sajnos napokig nem tudok kimenni hozzá.
2014. dec. 25. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted, utazáshoz? Miért nem jó a fásli, félsz, hogy esetleg túl szorosra fáslizod?

Egyébként fogalmam sincs, még egyszer sem jutott eszembe lemérni.. de több helyen kéne ha a teljes farokrépát akarod védeni, elvégre, folyamatosan vékonyodik.

De tényleg, mitől akarod védeni?

2014. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végülis fényvisszaverö csíkot szeretnék a farkába, csak az a farokvédöhoz hasonlít a legjobban.egy kb méretre lenne szüksegem mert varrógép itt van, de a ló meg nem itt van.
2014. dec. 25. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál? :)


[link]


Egyébként sajnos továbbra sincs ötletem. Méret nélkül én inkább olyasmivel próbálkoznék, hogy fáslira varrom, aztán ha befáslizod vele a lovad farokrépáját (persze vigyázz rá, hogy ne legyen túl szoros), hiába fedi a sáli itt-ott saját magát, lenne fényvisszaverése.


DE ez csak egy tipp, hogy én hogyan csinálnám, ha olyan helyzetben lennék, mint te. Aztán hátha valaki tud valami jobbat is mondani :)

2014. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg csak egy kb méret kéne, csak nincs közelben ló akit lemérhetnék, viszont ha lesz ló, nem lesz varrógép
2014. dec. 25. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a lovat cseréled varrógépre?
2014. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem.egy kedves és segítőkész emberre lenne szükségem, aki leméri nekem a lova farokrépáját, hogy amég itthon vagyok, ahol van lehetőségem varrni, mehvarthassak valamit a lovaknak, aki máshol

van. Köszi

2014. dec. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!