Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok Budapest környékén jó...

Tudtok Budapest környékén jó lovardát?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Budafoktól ne legyen olyan messze. Sóskúti Lovassportclub, Ördöglovas SE, Kelenvölgyi és Dunaparti lovarda kizárva. Mindegyiket próbáltam már és nem véletlenül hagytam ott őket. (Az első 2 helyre 3-3 évig jártam és csalódtam bennük). Lovaszugoly jó lenne, de túl messze van.

Tudtok még jó helyeket, ahol lehet ugratni, terepezni, de idomítással is foglalkoznak, ez lenne a fő szempont), és egy óra nem kerül többe 3000 Ft-nál?

Normális válaszokat kérnék. Előre is köszönöm. :)



2014. dec. 26. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: lehetőleg legyen fedeles és az oktatók legyenek képzettek, normálisak és TANÍTSANAK. Az mindegy, hogy a lovak mennyire megbízhatóak, haladó lovas vagyok.
2014. dec. 26. 17:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Erdő lovaspark és baráti társaság.

www.erdolovaspark.hu

ill.fbn megtalálod őket:))

2014. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megnézem. Szimpatikusnak tűnik. :)
2014. dec. 26. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Lovacskámmal több,mint 3 éve itt lakunk,és nagyon szeretjük,fantasztikus hely,fantasztikus társaság!:)<3 a fedelesünk most épül!^^
2014. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az oktatás milyen? :) Iskolalóval visznek terepre?
2014. dec. 26. 17:59
 6/8 mókusfelmászottafára válasza:
Tattersál, Fetti hirtelen ezek jutottoak eszembe..mind a kettő nagyon jó, szép, tiszta, fedelessel:)
2014. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyömrő (tudom arrébb van), de jó hely a Zabhegyező Lovarda. Van ott minden és színvonalas az oktatás!
2014. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akadémia lovarda 17.ker
2015. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!