Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a haflingitról?

Mi a véleményetek a haflingitról?

Figyelt kérdés

vagy van valamihasonló ló csak eegy kicsit nagyobb?

(nem fajta alapján akarok dönteni de azért nem hagyom figylmen kivul a fajtát)


2014. dec. 30. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia 😊 A haflingik kozt is van nagyon nyugodt kiegyensúlyozott egyed is de vannak Olyanok is akik ennek pont az ellentétjei. Mint ahogy minden más lofajtánal es embernek meg mindenfele állatnal egyaránt nem mindenki ugyan olyan. De szemelyes tapasztalat alapján nekem tetszettek sőt egy hafival ugtlrottam először 😃 mindenesetre azt kell először eldontened hogy mijen célra szeretned hasznalni😊 ha csak hobbilo akkor szerintem arra tokeletes. De ha lovat szeretnel venni akkor mindenképp mielott megvenned probald ki akar tobbszor is es vigyél magaddal állatorvost . Ha alkoholszagu vagy foghagyma szagú a lo ( bármely lo) lehellete akkor ne vedd meg! Nyugtatozva van, kehes.... Remelem segítettem😊
2014. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak hobi ló lene

de szeritem egy kicsit kicsi nem tutok hasonló fajtájut lóvat ami egy kicsit nagyobb

2014. dec. 30. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A Haflinginek nagyon kicsi a mozgása, gyors az ügetése (pattogós). Számomra kényelmetlen, és idegesítő. De ha szereted a pónis mozgást, akkor jó lesz.

Kisbéri félvér, gidrán szintén nem óriás lovak, viszont sokkal kellemesebb mozgásuk van. Vagy valami kisebb termetű magyar félvér. De ez csak egy vélemény.

Sok sikert a ló választáshoz!

2014. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Javaslok egy Magyar Helyesírási szótárt.Ti nem olvassátok el,mielőtt kiírtok valamit ?

Amúgy meg kérdésedre válaszolva.Nekem eddig ezzel a fajtával csak jó tapasztalatom van.Díjugratásra,díjlovaglásra és hobbizásra is tökéletes.DE kell egy hozzáértő lovas,mert elég lobbanékony kis lovacskák.Kell nekik a heti 5-6 munka.

Tényleg ne fajta alapján válassz.De ha már nagyon fajtákat akarok mondani,akkor valami Kisbéri vagy Magyar-félvér.De tényleg,jó lónak se színe,se fajtája.

2014. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!