Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szint válasszak?

Milyen szint válasszak?

Figyelt kérdés

A lò amit màr fèl ève lovaglok deres.

Imàdom a barnàt a hètköznapokban barna cuccot hordok (felső, nadràg, kobak).

A verseny szerelèsem fekete (zako, kobak)

Most veszek nyerget barnat vegyek vagy feketet szerintetek? Ti hogyan szerelnètek fel versenyre ès hètköznapra lovaitok? (Martingàlt is veszek)


2015. jan. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

LovaitokAT.

Dereshez szerintem a szép barna felszerelés jobban passzol mint a fekete.

Mondjuk fehér alátéttel élénk barna nyereg jó lehet

2015. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem speciel barna-fekete idomítónyergem van, minkét színhez passzol. A lovat azzal szerelem fel, amire szüksége van, nem aggatom tele full feleslegesen szügyhámmal, fáslival vagy fülvédővel. Javaslom átgondolni.
2015. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előző lovamnak eléggé átlagos marja/háta volt, volt választék számára, barna felszerelést használtam. a mostani lovamra is először barna nyergem volt, de kinőtte és sajnos olyan lehetetlen háta/marja van, hogy örültem, ha találok egy jó minőségű nyerget ami nekem is kényelmes és rá is jó, a szín már nem is érdekelt, hupilila is lehetett volna. sajnos feketét találtam, a kantáromat is le kellett cserélnem, a barnát jobban szerettem, sokkal jobban tetszik. bár a sötét csokibarna annyira nem, de a többi barna igen.
2015. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, mint az 1. válaszoló :)
2015. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A jó lónak nincs színe. :)

De azért én szürke kancát nem vennék.

2015. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok szürke kancát venni :)) Nem akarok lovat sem venni
2015. jan. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!