Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ez az oldal? Mit...

Milyen ez az oldal? Mit lehetne csinálni, hogy népszerűbb legyen?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak fotókat posztolsz, annak nem sok értelme van. Egy téma köré fel lehetne építeni (de sokszor még az adott témájú oldalakon sem megy más, mint a "hány lájk ennek a pacinak?", onnan nem csodálom, hogy lelép minden 12 éven felüli).
2015. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
szerintem írhatnál komolyabb dolgokat mint LÓREGGELT! mert ütős, meg jó, de az embereknek mindig valami ÚJ kell. Újíts rajta. Más lovakat is fotózz, cikkeket lovakról linkelj be ilyesmik
2015. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan oldal, amiből több ezer van! Nekem már az oldal címe sem tetszik, "A lovaglás az életem", hány éves vagy, 8-10-12? Ezt elmondhatja magáról egy öreg lovas, akinek tényleg ez a munkája, az élete. Tartalom semmi, mondanivaló semmi! Arra jó, elmondhatod, van egy oldalam, aminek semmi értelme! "Mit lehetne csinálni, hogy népszerűbb legyen?" Megtölteni tartalommal, esetleg szöveggel, plusz fotókkal, valamiféle színvonalat adni az egésznek, mert ez így nagyon kevés! Ha azt tartod lovaglásnak, ami az oldalon lévő képekből kiderül, akkor nem sok fogalmad van lovaglásról,ennek ellenére miért akarsz olyan oldalt működtetni, amihez nagyon nem értesz. Arról már nem is beszélve, hogy ez az életed! Mit tudsz az életről, gyerekes naivság, ami meglehetősen nagyképűnek tűnik, minden szakmai alap nélkül. Az ilyen üres, semmitmondó oldalt nem népszerűsíteni, hanem törölni kell!
2015. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat az a baj hogy annyi ilyen hülye lovas Facebook oldal van pl lovas sziv lovas lelek lovas leszek amig élek!! Dikk ez gáz . Ezt csak azok jelentik ki akik mar Bocsi de lovagolni bemtudo lobolonfok. 😂😂

szerintem változtass bevet !

es kérj embereket hogy kedveljek .

de tenyleg mar annyi ilyen bena lovasoldal van hogy azoknak szama mar tobb mint a fuszal a réten.

2015. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az oldal nem található. Törölted?
2016. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!