Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda pilisvörösváron,...

Lovarda pilisvörösváron, piliscsabán?

Figyelt kérdés

olyat keresek ahol van fedeles,karámozás,de nem több mint 60 ezer/hó


személyes véleményekre is kíváncsi vagyok



2015. febr. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Írok :)
2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vörösváron a VIP lovardában voltam korrekt hely,én költözés miatt hoztam el a lovamat.Mondjuk ez 5 évvel ezelőtt volt akkor 60e a bértartást fizettem,nem tudom azóta emeltek-e.Van karámozás,jártatógép(ezekért nem kértel pulsz pénzt-csak azért írom mert van ahol igen),viszont csak sátorfedeles van.
2015. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a VIP -t et tudom mondani . Egy evvel ezelott voltam ott versenyen. Van jartatogep meg fedeles ami jo nagy. A domb oldalában vannak viszonylag nagy inkabb nagy legelők. Melegedő is van. Szekrények es parkoló. De a buszmegállótól 1 km -t kell befele sétálni. Én lovagoltak ott 4 eve es akkor meg egeszen jol nézett ki de tavaly mar eleg lepukkant volt. Sajnos Ugye a pénzhiány. De mellette van meg 2 lovarda közvetlenül es azok jobban karban vannak tartva. Es az egyikben van fedeles is azt hiszem.


van meg a rosenhof (40.000\ho) sajnos nincs fedeles de nagy a pálya. Es jo kis hely.


a farkas lovarda. Na ott nem jartam de honlapjáról nézve normálisnak tunik. Azt hiszem nincs fedeles. De viszonylag modern (50.000\ho)


Piliscsabán van egy iszonyatosan szuper hely . A youtubrol talaltam ra de mar meg nem tudom írni a nevet. Sajnos 70.000\ho


Pilisszántó is szoba johet?

mert ott is van jo lovarda

2015. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Toth kormos tanya

Bende tanya

berek lovarda


esetleg meg ezeket is nezd meg.

a toth kormosnak nincs honlapja de ban egy kép róla ami alapajab én biztos hogy megnézném de az biztos hogy draga lehet hogy benne van a 60.000 ben.

2015. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!