Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik azok a felszerelések...

Mik azok a felszerelések amelyekhez nem szükséges méret?

Figyelt kérdés

Amiket előre megvehetek !

Előre is köszönöm !


2015. febr. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

mert sok lovas eszköz van amihez nem kell méret: vezető szár, pucoló eszközök,sörénygumi, sampon, fásli, pálca, szár...stb.

2015. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami konkrétan a lóra kerül (nyereg, alátét, kantár, zabla, boka-,ínvédő,takarók, stb.), azt nem érdemes megvenni értelemszerűen.

A "mellék" cuccokat (kefék, patakaparó, stb.) nyugodtan megveheted.

2015. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nyereg a zabla és szerintem a kantár is méretre van ! Etenkivűl mindent megvásárolhatok ? A keféktőlkezdve minden at ! 😃
2015. febr. 26. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Kotogeket vehetsz . Eleg annyit tidnod hogy a lónak nagy feje van vagy kis arab feje. Szerintem vegyél allithatot.

vehetsz meg dobozt( amibe a tisztító eszközöket tartod.)

nyeregalatetet is. Csak megint azt kell tudnod hogy poni-t veszel vagy sodrottat!(gondolom láttad már a lovat igy nagyából tudod mekkora.esetleg zselét . Meg Ugye a atazsir , legyriaszto spray stb...(mondjuk most nincsenek legyek.) esetleg a fulbedot de ahhoz lehet jobb lenne tudni a méretét.

2015. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Invedot ne vegyél meg! Mert nem tudhatod mennyire vastag a lany vagy melyik passzol ra. Es bokavesot se .
2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a pucoló cuccok és vezetőszár az, amit megvehetsz. Esetleg olyan ápoló szerek, mint a patazsír, bőrzsír, nyeregszappan.


Én nyeregalátétet se vennék, vagy hát esetleg azt vehetsz, de csak ha bizton tudod, hogy ugró, díjlovas, univerzális, vagy milyen nyerget akarsz, mert mondjuk díjlovas alátét ugrónyereggel használhatatlan és fordítva.


Ínvédőt nem feltétlen kell venni, bokavédőt meg pláne!


A kötőfék is méretfüggő, és nem azt jelenti a cob méret, hogy a félpónikra való cobos kötőfék, 3 lovam van, az egyikre fullos kell, a másikra cobos, a harmadikra a cobos és a fullos is jó és érdekes módon amire cobos kell nem az a legkisebb ló amúgy...


Szerintem egyébként nem feltétlen kell nagyon bevásárolni előre, ha már megvan a ló, amit megveszel, akkor méretet is tudhatsz, ha pedig még csak tervben van, akkor felesleges, mert simán találhatsz olyan eladó lovat, amit teljes felszereléssel, minden hóbelebanccal együtt adnak el a kefétől az ínvédőn át a nyereghuzatig.

2015. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!