Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajándékban nem tudtok lovat...

Stabilka kérdése:

Ajándékban nem tudtok lovat vagy olyat amelyiknek a csikóját kel vissza adni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi info alapján biztosan nem adna neked lovat senki. Hol tartanád? Miből? Mi lesz, ha baja lesz? Mire használnád (használnád-e egyáltalán)? Csak így, totál ismeretlennek, info nélkül szerintem még csak be se ajánlana téged senki ismerősnek, hogy na, figyu már, őneki ajándékozd a lovad.
2015. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valami okoskodónak kell elsönek írnia.Roszul vagyok az ijentől Itt csak érdeklődök a részleteket nem itt fogom megbeszélni
2015. ápr. 10. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lovat még talán adna neked valaki, de ki a fene bízná a csikónevelést egy ismeretlenre? Hogy aztán három év múlva kapjon egy satnya, idegbeteg lovat?
2015. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, de mi után érdeklődsz? Ennyi alapján értsd meg, hogy senki nem fog keresni, hogy igen, pont van egy lovam, vigyed csak, dumáljunk már róla...
2015. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!