Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most így rz mi? (Ló)

Tomboyidiot:P kérdése:

Most így rz mi? (Ló)

Figyelt kérdés
Bolondulásig vagyok a lovakért, minden nap elmegyek apa egyik munkatársához a lovához. Mivel ő annyira nem foglalkozik vele, nem azért mert rossz gonosz ember, hanem mert nincs rá ideje. Csődör Lipicai ló. Pár hete megyek hozzá. Általában mindenkit harap, engem nem. Mire utal ha megyek és nyerít? Csak ennyi. Köszi a vàlaszokat. :)
2015. máj. 31. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól esik neki, hogy van, aki törődik vele. Sokan mondják, hogy a lovak nem viszonyulnak úgy az emberhez, mint azt sokan gondolják vagy elvárják, de szerintem igenis érzik, ha valaki kedveskedik nekik. Biztos örül neked, hogy társaságot nyújtasz neki.

Például nálunk is a lovardában van egy ló, akinek a gazdája (terhes) nemrég megkért, hogy lovagoljam neki. Egy idő után észrevettem, hogy felfigyel amikor megyek hozzá, és máshogy viszonyul hozzám, mint a többi emberhez. Karámban is már odajön hozzám, pedig előtte amikor még nem lovagoltam, rám se hederített. Szóval biztosan érzik, hogy valaki törődik velük, és meg tudják különböztetni a többiektől.

2015. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ló szereti, ha törődnek vele, főleg ha egyedül van tartva. Viszont a csődör veszélyes üzem, az, hogy mindenkit harap azért is lehet, mert el van kanászodva és erőfitogtat.
2015. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csődörrel tényleg óvatosan,mert nem játék,az én csődöröm is kifejezetten igényli a foglalkozást,hogy lekössék,plusz sok határozottság,és másnál sem szabad hagyni hogy harapjon,vagy bepróbálkozzon,hogy ne váljon belőle egygazdás ló,hogy csak nálad nem csinálja.Sok sikert,remélem jól meglesztek a pacival.:)
2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen későn írok, csak most jutott eszembe hogy felkéne nézni. Imádom azt a lovat, màr elvonási tüneteim is vannak. Nagyon hálás vagyok a válaszokért, ha valaki ráér levelezzünk privátban, mert sokat segítene többet megtudni a lovakról. :)
2015. jún. 2. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy imádod ide édeskevés. Egy lóval tudni kell bánni, főleg egy csődörrel, fel kell ismerni és reagálni, ha bunkón viselkedik, pl ha csipked vagy harapni próbál.
2015. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ezek szerint tudok bánni vele hidzen nem harap meg. Nem értem mért húzod fel magad ennyire. Tudok bánni vele, lehet hogy meg sem kellett volna kérdeznem. Ez az én meg az ő dolga. Ennyi. ;)
2015. jún. 3. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!