Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastúrák a nyárra?

Lovastúrák a nyárra?

Figyelt kérdés

Pest megyében és a Balaton környékén (itt nyaralás miatt) érdekelnének lovas túrák, vagy lovaglási lehetőségek. Úgy is lehet jeletkezni túrára ha valaki nem tud lovagolni? (nem magamra értem)


20L


2015. jún. 1. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tud lovagolni, nyilván nem mehet azonnal túrázni, terepre. De vannak helyek, ahol elég ha pár órát vesz az illető, aztán felteszik a gombnyomásos iskola lóra aztán irány az erdő :) Esetleg a Balaton környékében tudok segíteni, de jó lenne tudni melyik partra gondolsz
2015. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagy eséllyel a déli part lesz, Balatonföldvár környéke de még egyáltalán nem biztos, szóval a másik part sincs kizárva.
2015. jún. 1. 23:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont az ilyen helyek lennének a jók. :))
2015. jún. 1. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én az északi parton lakok, itt Balatonalmádiban a Szentesi farmot tudom ajánlani. Ott sokszor szerveznek lovastúrákat ebéddel, programokkal együtt és tökéletes lovas tudás sem kötelező hozzájuk. Aki egyáltalán nem tud lovagolni (vagy nem is akar) követheti a többieket lovaskocsival, erre mindig van lehetőség. Nem tudom aktuális-e még a honlapjuk: [link] de ha nem, keresd facebookon Szentesi Vajkot :) Ja, és nem utolsó sorban nagyon szép a környék, ez szó szerint balaton parti város. És náluk meg is szállhatsz :)
2015. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Hát már hogyne lehetne? Lovagolni tök egyszerű: ha oldalba rugod, gyorsul, ha jobbra-balra rángatod, fordul, ha meg meg akarsz állni, mindkét kézzel jól meg kell húzni a zabláját. Nem egy nagy kundszt. Sajnos eléggé ráz, de ha megkéred a túravezetőt, hogy kösse össze a két bokádat a hasa alatt alatt, akkor biztos nem fogsz leesni. B-D
2015. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd érdeklődök még feléjük. :)
2015. jún. 2. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Hátha találsz olyat ami jó :)

2015. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan. :) Amit keresek az a sétalovaglás lesz, ha így pontosabb.
2015. jún. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!