Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A zsámbéki Nagy Lovasudvarról...

A zsámbéki Nagy Lovasudvarról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Milyen ott az oktatás, mennyire foglalkoznak az emberrel, a lovak megbízhatóak-e, stb.

2015. jún. 6. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerem a helyet, de a képek alapján szép helynek tűnik :) próbáld ki sokat nem veszithetszl

Különben zsámbékon a szent György lovardaról hallottam már, de ott angol stilusban lovagoltatnak.

Bár arról már hallottam rosszat

2015. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi az offért,de bértartásról nem tudtok valamit?Honlapon nem írnak árat,semmit róla.
2015. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam ott! Nagyon rossz volt! Bár jó hely csak volt egy vágóhídról mentett ló aki az ostortól is félt és úgy ficánkolt meg minden! Élet veszélyes lo volt. Az ostorra is rúgott. Zeusznak hívták. Nem is beszélve Boróról. rajta nem lovagoltak de az is egy vad ló akit tapasztaltabb lovasok lovagoltak. Meg Beri a póni. az is makacs volt. De már átmentek Pátyra :P
2015. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ugyanarról a helyről beszélünk. Nincsenek, és nem is voltak ott ilyen nevű lovak...
2015. aug. 12. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szent György
2015. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor leszel szíves elolvasni a kérdést, mielőtt hülyeségeket makogsz???
2015. aug. 29. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!