Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik lovastaborba mennek/mente...

Akik lovastaborba mennek/mentek! Mennyi idővel a tábor elott pakoltatok be? : D

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, akkor sorry :D


Szóval Juli 26-an megyek táborba es mar annyira szivesen bepakolnek :D

Tudom, hogy korai :D

Legkorábban az utazás ( bármilyen) elott 1 héttel szoktam kiválasztani, hogy mit viszek, hog ki lehessen mosni es meg is száradjon :D


De most valahogy mar pakolnek:D

Persze azt, ami a Lovagláshoz kellhet meg elől hagynám, ha tábor elott elmennek lovagolni :D


Ti mennyi idővel elotte szoktatok bepakolni/ kiválasztani, hogy mit visztek el? :D



2015. júl. 7. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én előző napon. Ha korábban pakolnék akkor az idegesítene, állandóan kerülgetni a csomagokat stb, egy csomó dolgot amúgy se tudok még belerakni, csak indulás előtt.
2015. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 shofia válasza:
Mivel mi a barátommal nagyon várjuk, ezért már két héttel az indulás elött átgondoljuk mit kell venni, és azt megvesszük, egy héttel az indulás elött mindent kimosunk ami kell, és azt elrakjuk biztos helyre, hogy véletlenül se jusson eszünkbe felvenni, és végül mivel mindent elterceztünk, és írtunk listát is, és előkészőtettük a cuccokat, ezért elég csak egy órával az indulás elött bepakolni. :)
2015. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző években is jártam táborba, szóval kb. fejben megvan, hogy mit kell vinnem, ezért előtte levő utolsó nap szoktam. Ami kell még aznap este, vagy reggel, pl. neszesszerből valami, meg a cipők esetleg, az reggel megy a csomagba.

Az szerintem nem baj, ha már gondolkozol rajta, de még semmiképp ne pakolj, csak útban lennének, meg ha kellene a cuccból valami, macerás lenne előszedni.

2015. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy 25.-én este kezdenék neki x)
2015. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én majd most megyek 12-én lovastáborba. Már előtte olyan 3 héttel felírtam miket viszek majd. Az utolsó 1 hétben beszereztem az olyan dolgokat amiket nem voltak itthon (gyógyszerek, tusfürdő stb.). Attól is függ hogy hány órára mész. Én általában előtte való este szoktam bepakolni most viszont a táborba 1 órára kell odaérni úgyhogy majd csak aznap reggel pakolok be.
2015. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van valakinek kedve velem lovastáborba jönni a Szentedrei sziget környékén? Bentlakásos. 14 éves vagyok, akit érdekel kérem írjon rám:)
2015. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!