Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen Miskolci vagy a környék...

Virág0815 kérdése:

Milyen Miskolci vagy a környékén található lovardákat ismeretek/ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok saját véleményre,tapasztalatra.(Miért menjek és hogy miért ne).Tudok lovagolni, nem kezdő vagyok. Köszi:)
2015. júl. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakmailag én csak Nagy Bandót vagy Potyka Szilvit ajánlom, esetleg Angyal Istvánt. A többi hely felejtős, melyik ezért, melyik azért, de a nagy többségnél ha ők fizetnének nekem, se mennék oda.
2015. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem miskolci vagyok de voltam már ott lovagolni két-három helyen.Az egyik a hejőmenti lovaspark volt, kétszer voltam ott mindkétszer korrekt volt minden és amennyire fel lehet mérni két alkalomból elég jó hely, gyönyörű fedelessel meg minden anyámkínjával felszerelve, de én ennek ellenére is túl drágának tartom.

A másik hely bükkszentkereszten volt, ott kizárólag tereplehetőségek vannak. Ezt a helyet csak akkor ajánlanám, ha már van egy biztos lovastudásod, mert én nem értek egyet a terepen való oktatással. Itt nem fogsz újakat tanulni meg ilyesmi egyszerűen csak egy kikapcsoló terepre mész.

A harmadik hely ahol voltam az kistokajban volt de azt semmiképp nem ajánlanám, több okból sem.

Összességében egyiktől sem voltam elájulva, de próbálj ki minél többet, hátha valahol megtetszik. :)

2015. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anda Szilvia-Stromfeld laktanyàban. színvonalas oktatàs,türelmes,jól magyaràz. Jó lovak. Érdemes kipróbàlnod.
2015. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Hejomenti lovasparkrol sokat hallottam azt biztos kiprobalom.

Anda Szilvia-Stromfeld laktanyarol meg nem hallottam de azt is kipobalom.

Koszonom mindenkinek:)

2015. júl. 20. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hejőmenti futószalag. Attól függ, mit szeretnél tanulni és mennyi idő alatt, de ha komoly lovaglást, akkor nem ott kezded szerintem.
2015. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!