Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha van egy tisztavérű, papíros...

Ha van egy tisztavérű, papíros, jó felmenőkkel rendelkező angol telivér ménem, hogy lehetne belőle hivatalos fedezőmén?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
igen
2015. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ménvizsgára vidd el.
2015. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vizsga mellett az sem ártana ha lennének valamilyen szakágban sporteredményei. Legtöbb jól kereső fedezőménnek jó sportkarrier van a háta mögött a származás nem biztos h elég egy jó fedár elkéréséhez meg ahhoz h jó kancákat vigyenek oda.
2015. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szánj rá időt , neten mindent megtalálsz ! stv re kell vinned , sokat kell foglalkoznod vele hogy meg tudja csinálni . de verseny eredmények nélkül ne számits nagy érdeklődésre !privibe ha elküldöd a származását születési idejét , esetleg ha voltak a multjában eredményei többet tudnék .
2015. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ménvizsgára kell vinni.

Mondjuk szerintem nem előírás, hogy fusson, azért ATV-t szokták használni militaryra és ugrani is.

2015. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod, de sokra nem mész vele, mert "papíros, jó felmenőkkel rendelkező" atv ménből van több száz/ezer? az országban. A magyar félvéres hobbi-szaporítók nem fogják a kancájukra tenni a telivérrel kapcsolatos előítéletek miatt, a tisztavérű akármilyen fajtájú tulajdonosok meg azért nem, mert vannak olyan telivérek, amelyek a fentieken kívül sporteredményekkel, (adott fajtához passzoló) megfelelő küllemmel rendelkeznek és esetleg még a fajtában is elfogadottak.

Nekem is nagyon jó ménem lehetett volna, ma már herélt, sok telivért hoztak volna hozzá, de nekem egyszerűen nem érte meg sem az engedélyek kiváltása, sem maga a fedeztetés rizikója miatt.

2015. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy hívják?
2015. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No igen, ez engem is érdekelne.
2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!