Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Napi szintű lelovaglásért,...

Napi szintű lelovaglásért, mozgatásért mennyi a reális összeg lovanként amit egy hónapra kérni lehet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Minőségtől függ.
2015. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak szintentartás
2015. aug. 31. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, ha olyan helyet találsz, ahol ezért fizetnek, a legtöbb helyen örülhetsz, hogy egyáltalán lóra ülhetsz és nem neked kell perkálni.

Az általános képlet: segítség = ingyen lovaglás.

Belovaglással már lehet keresni, ha képzett vagy.

2015. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor szokás pénzt kérni ezért, ha:

-neves edző vagy

-a tulajdonos kéri, hogy pénzért lovagold

-belovagolod neki

-versenyre készíted fel, versenyszinten tartod

-rosszul belovagolt lovat hozol rendbe

-angolból western stílusba átlovagolod (vagy fordítva)

A fent említett esetekben általában megbeszélés és szint alapján.

Egyéb esetekben baromi nagy bunkóság pénzt kérni, azért amiért normál esetben fizetned kéne.

2015. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem van lovam ,lovagolni tudok bőven amennyit akarok, nincs szükségem ilyen munkáért cserébe (ingyen lókergetésre meg hasonlókra)tulajdonosok kérnék ezt tőlem mivel nem tudnak kijárni a lóhoz de eladni nem akarják,idegent meg nem szívesen kérnének fel. Azért hagy ne én fizessek már h odautazhatok átlag hobbilovakat lovagolni,locsolhatom a benzint azért h másnak ne kelljen eladni a lovat.Ez közös érdek, ha nekik nem lenne érdekük nem kérnének meg,nekem meg jó időtöltés. Ilyen embereknek a pénz nem akadály,ezek nem úgy állnak hozzá h most miből fizessek neki, nem számít ez a része. nyilván nem belovaglásról van szó,nem lehúzni akarok a semmire embereket,ezért is nem akarok kérni pofátlan összeget,de ingyen nekem meg nem érdekem kocsikázni azért h lovacskázhassak ,mikor a saját lovamon amúgy is megtehetem. Viszont szívesen vállalnám mert egy kis aprópénz , de nem úgy h én örüljek h nem kell fizessek .. nem baj,majd utánajárok olyan embereknél akik ezzel foglalkoznak,mert itt amúgy is esélytelen kiemelkedni a 12 évesek közül .. azért kösz
2015. aug. 31. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben megbeszélés kérdése, gondolom, fel fognak ajánlani egy összeget.

Ja, amúgy 48 éves vagyok..

2015. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szép kor.
2015. aug. 31. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Számolj egy benzinköltséget, meg egy kis jelképest az időre amit a loval töltesz.
2015. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Benzin + ha felajánlanak valamit. Ha nem, akkor pedzegetném, hogy idő=pénz, aztán majd kialakul valami.


Egyébként nem értem, hogy miért kellene azért eladniuk a lovat, mert nincs rá idejük. Elvan a ló lovaglás nélkül is.

(Ha meg ha kb soha nem járnak ki, minek fizetik? Na de ez az ő dolguk...)

2015. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha ő ennyire hülye h van egy lova de másnak fizet akkor így járt Ő dolga. Ezek lovagolt lovak,nem jó nekik ha teljesen kiesnek a munkából nyilván mert akkor azt a heti 1 alkalmat sem élvezhetik lovaglás gyanánt amikor kiesnek a lovardába.
2015. szept. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!