Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan lehet a megrendelni a...

Honnan lehet a megrendelni a rajtengedély vizsga felkészítő könyvet, tagsági igazolvány és lovasszövetség igazoló lapot? Vagy azt vizsga után helyben megkapjuk meg? A könyvet tudom hogy abból kell felkészülni de a többivel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A tagságit az a lovas sportegyesület adja ki, amelyikbe benne vagy. Fizeted rendesen a tagdíjat stb stb... Érdemes olyan egyesületet keress, ahol vannak aktív versenyzők, mert ott tuti rendezve van az adott évre a licensz.

Az igazolót is elintézik neked szerintem.

Könyvet tudsz venni lovasboltokban, vagy megrendeled a Magyar Lovas Szövetségtől (3700 Ft+pk, de érdemes őket felhívni).

2015. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a tananyagot szinte teljes egészében a magyar lovas szövetség honlapjáról töltöttem le, de az edzőm is segített a felkészülésben. Két tagsági könyvre van szükséged, az egyik a sportegyesületi igazolvány, a másik a lovasszövetség tagsági igazolványa, amit (nekem legalábbis így volt) a Rev után kapsz meg. Én nekem mindkettőt a egyesületem adta (és amúgy náluk is van).

Remélem tudtam segíteni, én westernes vagyok, nem tudom más szakágakban hogy megy ez, de nálam így volt . :)

2015. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az MLSZ-nél megtudod venni mindet.
2015. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!