Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó lovardát ajánlani...

Tudtok jó lovardát ajánlani Vas megyében, Szombathely ill. Kőszeg környékén?

Figyelt kérdés

Ami nem túl drága, minimum 2 patkós, és jó a lovasoktatás.

Előre köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kőszegfalván van egy négypatkós lovas egyesület, de a rangjuk ellenére egyáltalán nem "sznobok", bárkivel szívesen foglalkoznak, nagyon jól oktatnak. Nem a legolcsóbb kategória, ha nem vagy tag, akkor egy osztálylovaglás 3500 Ft ha jól emlékszem. A magánedzés, na az borsos. Tagként olcsóbb, de hogy a tagság hogyan van, azt nem tudom. Az osztálylovaglások többsége díjlovaglást boncolgat, de vállalnak díjugratást és tereplovaglást is. Sőt, túrázni is szoktak. Egy próbát szerintem megér, nézz körül náluk.

2015. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából én csak járni szeretnék valamit sportolni hogy kiváltsam a mindennapos tesit, és a lovaglás nekem nagyon bejön. de nem fogunk 2000 ft-nál többet fizetni egy óráért.
2015. okt. 7. 16:16
 3/4 A kérdező kommentje:
*járni szeretnék valahova
2015. okt. 7. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben megpróbálhatod Kőszegen a TEKI lovardáját, náluk legutóbb mikor kérdezem 1500 Ft volt egy óra lovaglás, és csütörtök délutánonként vállalnak külsős lovast. Azt, hogy ők hogyan oktatnak, nem tudom, mert végül nem jutottam el hozzájuk.
2015. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!