Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hozzám fog szokni idővel?

Hozzám fog szokni idővel?

Figyelt kérdés
Van egy csikó amit hetente többször is látok és foglalkozok vele...Pár hónapos..1 évesen elfogják adni..Ők a barátomék..Nagy valószínűséggel én fogom megvenni..Szoktam vezetgetni simogatni ápolgatni,de úgy érzem több dolgot nem tudok vele még csinálni...Lassan felkérem a lábait szerintetek jó ötlet?Legelőn nő fel istálló nélkül mert ott náluk tetős sátor van oldala nincs.. Nálam legelőn lenne és boxban este.. Szeretném ha egymáshoz szoknánk!Jah és csődör de paripa lesz!Mit gondoltok jó ötlet?

#csikó #csődör #lótarts
2015. okt. 8. 10:32
 1/2 A kérdező kommentje:
kb 2 éves másvél éves korában gondoltam a kiherélést :l
2015. okt. 8. 10:34
 2/2 anonim válasza:
Szerintem még ne kérd fel a lábát... csak utalj rá neki, simogasd lassan, hosszasan a lábát, megpróbálhatod finoman felvenni, de ha nem adja akkor hagyd, ha viszont magától adja akkor jó! Finoman! Egymáshoz fogtok szokni előbb utóbb! :) Foglalkozz vele amennyit csak tudsz! Beszélj, hozzá stb :) Sok sikert és szép napot kívánok! :)
2015. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!