Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy Tattini fülvédő, vagy egy...

Egy Tattini fülvédő, vagy egy sima kötőfék ér többet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem összehasonlítható a kettő. Más funkció. Ha kell kell, de hogy érted, hogy "melyik ér többet"?
2015. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy verseny nyereményeiről van szó.
2015. nov. 29. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor is, mivel másra gasználja a nyertes továbbra sem értem a párhuzamot.

Más a helyzet ha kantár vs. kötőfék.


Vagy a márka a lényeg?

2015. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első helyezett fülvédőt kap, a második egy sima kötőféket.. és melyik ér többet, nyeremény, helyezések szempontjából?
2015. nov. 29. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy normál kötőfék 2-4 ezer körül van, egy füles is kb is ebben az árban mozog. Szóval értékben egy szintben vannak, viszont hogy neked mennyit ér az már más kérdés.
2015. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fülvédőből is láttam már 5-6 ezreset, de kötőfékből is 15 ezrest.. pedig mind a kettő sima fülvédő/kötőfék volt. a legolcsóbb kötőfék szerintem 1500 körül mozog(a gurtnis) fülvédő 2-3 ezer körül.
2015. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Tattini fülvédője 6000 körül kezdődik, a kötőfék meg az Isten tudja milyen..


Ha te szervezed a versenyt, akkor csak te tudod, hogy mennyiért veszel és akkor már az is kiderült, hogy melyik ér többet... Ha meg nem, akkor ezen múlik, hogy első vagy második óhajtasz-e lenni? Basszus, én nem értem a kérdést...

2015. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facabookon valaki hírdet egy játékot és a nyertesek kapjak ezeket ;D de szerintem az nem helyezési sorrendbe van feltüntetve ahogy én értelmezem, de ajándék lönak ne nézd a fogát!
2015. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!