Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy Welsh B pónival mekkorát...

Laura9810 kérdése:

Egy Welsh B pónival mekkorát lehet ugratnia egy 55 kg-os 165 cm-es lánynak?

Figyelt kérdés
Fontos tudni a póniról hogy kb 135 cm erős testalkatú, jó kondiban van.

2015. dec. 8. 18:02
 1/6 anonim válasza:
A pónik rendkívül jól ugranak. Nagyokat azért ne de max 1 métert lehet vele. Én ismerek egy 148 cm-es pónit aki másfél métereket ugrott. :D
2015. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jól ugranak az enyém is 135 cm-ert ugrik szabadon de itt az a kérdés hogy velem mekkorát ugorhat. Mennék vele versenyre amibe 50-60 cm-ert kell ugrani és indulni szeretnék benne.
2015. dec. 10. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Konifuggo! Fogjatok maaaaar fel !
2015. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen pónim, sőt több pónival is versenyeztem ugróban. azokkal simán tudtunk ekkorákat ugrani, nagyobb is ment volna neki.

de ehhez mindenképp kell készíteni rá, meg gyakorolni :)

2015. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Naponta lovagolom és fel van készítve :) Szerintetek a 60-70 cm-es versenyszámot is megpróbáljam? Nem szeretném tönkretenni a lábait ilyennel
2015. dec. 11. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle :)
2015. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!