Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Minden nap lehet lovagolni?

Minden nap lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a welsh lónikon minden nap lehet lovahlni? Vagy inkább minden másnap?Vagy milyen időközönként lehet rajtuk lovagolni?
2015. dec. 11. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet minden nap, ha normálisan eteted. De heti legalább egy szabadnap járhat neki is. 😊
2015. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jogos az előző: fizikailag nem baj, de agyilag nem árt egy pihenőnap, esetleg egy futószár, amikor nem kell annyira figyelnie.
2015. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 11. 16:25
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a szomszèd Bèlabàcsi szokta kiabàlni ha rèszegen hazajön hogy gyere Margit meglovagollak....nem értem pedig lakótelepi házban lakunk a harmadik emeleten ès itt nem lehet lovat tartani ...( mèg a liftbe se fèrne be! Lehet hogy kicsi volt mikor felhozta azóta meg megnőtt csak titkoljàk hogy lövik van? ) megkèrdeztem egyszer a Bèla bàcsit aztan nevetett hogy jaj de vicces vagyok ès nem vàlaszolt hanem tovàbb ment. Szóval ha if az hogy ott a ló akkor biztos bàrmikor lehet lovagolni mert gyakran mondja Bèlabàcsi Margitnak....
2015. dec. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaajj istenem nem vagy picit...????? Lótartóktol k3rrem tanácsot nem egy tizenévestől mint ahogy téged elképzellek 😂😂😯 ide való választ nem tudnál írni??
2015. dec. 12. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
A BTK idevonatkozó megfelelő paragrafusàra lehet orientàlodni ha valaki valóban ebben a társadalmi formàban egy lakótelepi lakásban valóban lovat tart....emlékszem a Hahó öcsi filmben is volt egy jelenet hogy a lakótelepi lakás sokadik emeletèn egy ló kinèzett az pedig valódi ló volt! Ha valóban igy van ahogy itt elhangzott hogy Bèla bàcsi lovat tart lakótelepi hàzban azt valóban a törvény idetartozó hatàlyos rendeletèvel kell elbírálni minthogy elsiklami felette mert nem megengedett lovat lakótelepi èpuletben tartani mint hogy kritizálni a kommentet eziranyban. Elnèzest nem kötekedni akartam de megpróbáltam orientàlodni ès fókuszálni az itt olvasottak ra nem pedig tèves megygyözödèsböl negatív konzekvenciàt levonni nem ismervèn az èrtem mindkèt oldalàt mielőtt vèlemènyt fűz hozzâ, mint ahogy azt az előző hozzàszoló tette . Bocs.
2015. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos lovat tart a lakótelepen és a szénát,szalmát,lucernát nyomtalanul szállítja fel vagy az éjszaka közepén az ablakon keresztül huzzák fel a bálákat igen és az a ló még egyszersem nyeritett vagy valami ilyesmi 👏👏
2015. dec. 13. 07:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Haladèktalanul be kell jelenteni a kerületi önkormànyzatnak ha valóban igy van, mert ez nem trèfàs dolog màr csak higiéniai okokból sem. Elkèpzelem hogy oda tràgyàz esetleg a balkonon ès a szèl viszi ide oda a tràgya ès hugy szagot a I fertelmes lehet ha az ember nyitott ablaknàl alszik...legyekröl nem is beszèlve. Kèrem haladèktalanul bejelenteni ami àllampolgàri kötelessègre annak aki ilyesmiről tudomást vesz!
2015. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 éves vagy? Hogy tartana lovat lakótelepen el sem hiszem úr isten és szerinted a ló nem adna valami jelzést ha ott lenne? Mondjuk dobogást nyihogást nemm ez egy kis ügyes paci még semmit nem tört össze főleg,hogy nincs futtatva. Ló van a közeledbe?? Ennyire nem tudsz semmit a lovakról??
2015. dec. 13. 12:34
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha nem érted a viccet akkor ez van. Szerinted komolyan mondta az az okos aki kitalálta,hogy "Béla bácsi" lovat tart?? ( viccnek gondolta :) és az asszonyát hívja lovagolni ez a nem létező személy)!!!!!
2015. dec. 13. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!