Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csomózott kötőfék de miből?...

Lovas17 kérdése:

Csomózott kötőfék de miből? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni csomózott kötőféket, de nem tudom hogy 6mm vagy 8mm-es kötélből érdemes csinálni? És hol tudok beszerezni SZÍNES (de nem a nagyon csúnya alapkötél, amit az obiba lehet kapni)lehetőleg türkizkék vagy szivárványos(esetleg fekete)színben? És az orrszíj díszítésére jó a sima fonal (mert azt legalább lehet kapni :D)? Fullos mérethez elég 7-8 méter vagy inkább 8-9m?

Ilyenre gondoltam pl.:


[link]


Bocsi ha sokat írtam és a válaszokat előre is nagyon köszönöm :)


2015. dec. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
minél vékonyabb a kötél, annál erősebb a kötőfék. én 8 mm-esből csináltam, nekem az tökéletes. méteráru boltokban nézz szét, esetleg dechatlonban vannak színes kötelek, bár azok jelzőszálasok, de a célra tökéletesen megfelelnek. fullosnak 8 méternek elégnek kell lennie. az orrdísznek szerintem nem jó a sima fonal, mert hamar el fog kopni, inkább más után néznék :)
2015. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! :)
2015. dec. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!