Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki még az az elvetemült...

Ki még az az elvetemült lovas, aki január 1-jén megy lovazni abban az elvileg -15°C-ban? :D

Figyelt kérdés
Nemtudom, hogy menjek e, csak én vagyok ilyen hülye aki ugróedzést megy? Nincs fedeles.
2015. dec. 27. 22:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na az se egy jo dolog ha elmarad:/ miert?
2015. dec. 28. 09:44
 12/22 anonim ***** válasza:

Nappalra -1, -2 fokot monadnak. Az semmi.

A te korodban mentem -20-ban is, térdig érő hóban, sosem felejtem el.

2015. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
persze, nem akadályoz semmiben a hideg :)
2015. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lovagolni nem gáz, viszont ugróedzést tartani a betonkeményre fagyott földön jóérzésű edző nem tart, mert ennyi erőből a Tesco parkolóban is felállíthatnátok az akadályokat, kb a ló lábának ugyanolyan lenne...

Inkább terep vagy síkmunka.

2015. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Én is kimegyek armageddon idején is. A hideget ki lehet bírni. Aki szerelemből csinálja, annak nem számítanak ilyen pitiáner dolgok :D

De ha szabadtéren ugrotok, fedeles nélkül, akkor a talaj betonkeményre lesz fagyva, és az a ló lábának rengeteget árt. Balesetveszélyes is, megbotlik, elcsúszik, kemény... ne ugorjatok. Kis sétaterep (én ennyire kemény talajon vágtázni sem vágtáznék, de az ügetést is meggondolnám mínusz 15 fokban), és ennyi. Lesz még az évben alkalmasabb idő, a lovad és a te egészséged fontosabb. Szerintem.

2015. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Melegtalajos palya van, alulrol futve van:)) de persze, ez szerelem:3
2015. dec. 29. 21:00
 17/22 anonim ***** válasza:
Én minden nap megyek, mondjuk aznap pont pihenni fog a lovam...
2015. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én akkor lovaglok 😊 majd gondoljanak a lovasok egymásra,hogy más is megfagy nem csak ők 😂😂
2015. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
nekem 2 lovas 'barátnőm' van és állandóan nyavajognak hogy ők ilyen időbe nem jönnek mert megfáznak...annyira fantasztikus hogy mindig egyedül megyek.viszont igaz,aki szerelemből csinálja annak nincs rossz idő
2016. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na volt edzés?
2016. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!