Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a ló neve?

Mi legyen a ló neve?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Van egy ló amit valószínűleg meg fogunk venni. Az a neve hogy Ricsi. Én szeretném átnevezni. Viszont nincs ötletem.

Ő egy 148 cmes, pejes-sárgás, herélt paci akinek mind 2 szeme csókaszem (kèk szemű). Bármilyen név jöhet, de nem hülyeség. :)



#név #ló #lónév #kék szemű ló
2016. jan. 11. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazából, annak nevezd el aminek szeretnéd és a szádra áll. A lónak olyan sokat nem számít mi a neve mint, pl. egy kutyának. De egy idő után nyilván megszokja. De az is lehet hogy egyenlőre meghagyod Ricsinek, aztán ha hozzád kerül lehet, hogy ráragad valamilyen hozzáillő név.
2016. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 redosohe válasza:

nekem tetszik a mokka :D

de persze a te döntsed ami neked tetszik :)

2016. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lili;) válasza:
Mindenképp olyat ami rímel a ricsire!ezen a néven született ezt jegyezte meg!de szerintem a ricsi is ari! :)
2016. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!