Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet most olcsó új...

Hol lehet most olcsó új nyerget kapni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm vett par éve 30ezért bőr univerzális nyerget, de ott ahol vette mostmar nincs. Van még ilyen valahol? ;)
2016. ápr. 10. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
30 ezer forintert nyereg? 😲 de hat te tudod.. korbe kell nezni sok lovasboltba.
2016. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100 ezer alatt nincs jó új nyereg. A 30 ezres heti 1 lovaglásnál többre nem lesz sokáig tartós. Ha nincs sok pénzed ne gondolkodj olcsó új nyergekben, akkor inkább rakjál hozzá 20-30 ezret és használt régebbi stübbent kapsz. Persze ha nem lovagolsz sokat arra jó a 30 ezres pakisztáni univerzális gagyi is.
2016. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én facebook-on a Nyereg adás-vételbe vettem a nyergemet 35ezer forintért.És az eladó még házhoz is hozta próbára. (30 km-re lakott tőlem) Hibátlan állapotba,felszerelve és teljesen passzol a lovamra! Kényelmes,jól ültet a nyereg!

Szerintem nézz szét ott,rengeteg nyereg van olcsón,amik még jó állapotban vannak.

2016. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

42.000 unevirezális a Tamitában, én most vettem, igaz hobbira, de szerintem totál jó. Pillekönnyű és a lónak is tetszik eddig, mondjuk eddig is szintetikusom volt.

[link]


Én ezt vettem pénteken, igaz nem 30, de nah :)

2016. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Starnal azért valamivel jobb a Daslö, szerintem inkább vegyél szintetikusat, mert ami bőrt adnak 30-ért...én nem is hiszem, hogy az egyáltalán bőr. Annyiért még használtan sem kapsz bőrnyerget, már olyat amit lóra is lehet tenni annak egészségkárosodása nélkül. Ezek meg cserélhető marvasúak, tehát kisebb eséllyel lesz méretproblémás.


Nemazé', de nekem épp van egy eladó. :)

Nem azért, mert nem jó, hanem mert másra váltok.

2016. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!