Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sötétpej kancának milyen szín...

Sötétpej kancának milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés

Egy szettet szeretnék venni,de nem tudom milyet..Sajnos a kantárunk ilyen --> [link] ,csak mivel még nincs betörve a homlok-és orrszíj,nagyon eláll a fején. De nem tetszik a színe. Nem tartom kancának való színnek.. Eladni se tudom,mert nem kapnék érte annyit,amennyiért ezt vettem.

Szerettem volna türkíz szettet,de a türkíz nyeregalátét meg fásli ehhez a kantárhoz illene-e ?!

Szeretném,hogyha nem szólnátok be,hogy dejó,hogy ilyeneken van időm gondolkozni..:)

Előre is köszönöm,aki értelmes választ tud adni.


2016. ápr. 17. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon szép ez a kantár, és szerintem nyugodtan vegyél hozzá türkiz szettet.

A fehér is nagyon jól állna neki, vagy a corall szín. :)

2016. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép a kantár, nekem tetszik a fekete, az olyan elegánsan hat bármelyik lovon.

Ez most csak egy vélemény: én személy szerint nem szeretem a rikító színeket, én sötétpej pacókámra (nem a sajátom, csak én foglalkozok vele, én vásárolok neki) sötétzöld szettet vettem, imádom rajta. Mondjuk ő herélt. Középbarna színű szettünk van talonban. Én jobb szeretem a kevésbé világító színeket, könnyebb tisztítani is szerintem őket, meg elegánsabb tőle a nagylegény. :)

2016. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Levettem róla az orrszíjat mert nem tudom felrakni úgy rá,mert bénázok..😃 a homlokszíjat lefogom venni és fekete strasszosat fogok rá venni.. És bordó szettet rendeltem,sötét is ,kevésbé feltűnő ha koszolódik és még csajos is😃

Köszönöm nektek!

2016. ápr. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!