Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak hogy ne "olvasso...

Mit csináljak hogy ne "olvasson" a ló?

Figyelt kérdés
Mindig "olvas" a ló,de edzésen nem de amikor egydül lovagolok akkor szinte mindig olvas,pedig mindent ugyan ugy csinalok mint edzesen es megis olvas :( segitsek kerlek hogy csinaljam hogy tamaszkodjon esne olvasson? :( sos!

#lovaglás #olvasás #támászkodás
2016. máj. 1. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem hogy örünél, hogy a lovad művelődik. Talán egyszer még könyvet is ír, és gazdag leszel.


Amúgy meg rohadtul nem értem egyáltalán mi a problémád, jó lenne, ha megtanulnál értelmesen írni magyarul...

2016. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fenét jelent az, hogy "olvas"?
2016. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nem értek a lovas dolgokhoz de ilyenről még nem hallottam. :D
2016. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Biztos nagyon viccesnek érzed magad,de ha nem értesz hozzá akkor inkább ne válaszolj!!!!!!!!! Ha meg nem érted amit írtam akkor talán megkéne tanulnod olvasni mert ennél érthetőbben vagy ahogy te írtad magyarul hogy írjam le?! Talán neked kéne megtanulnod értelmezni a dolgokat,és nem nekem megtanulni írni...! Szánalmas vagy -.-"
2016. máj. 1. 11:19
 5/18 A kérdező kommentje:
Amikor lerakja a fejét,de nem támaszkodik,hanem csak lerakja a fejét és elmozdul minden lépésnél jobbra és balra,ha nem értetek a lovas dolgokhoz akkor sajnos nem tudom jobban elmagyarázni de remélem érthető :)
2016. máj. 1. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Ebből a hisztiből aztán megtudtuk, MIT JELENT, HOGY "OLVAS"...
2016. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Visszavonom, csak megtudtam azért :))
2016. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tartsd meg jobban,maradjon nyugodt a kezed és lovagold hátulról jobban hozzá a zablához. Ha kell feljebb emelheted kicsit a kezed . Általában a nyugtalan kéz idézi elő ezt.
2016. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hehhe, csak nem Csömörre jársz ?:D Ott hallottam először ezt a kifejezést :D


Biztos vagyok benne, hogy mozog a kezed, folyamatosan végzed a felvételeket. Amiatt jár a feje, nyugisabb kéz, laza váll, lehet, hogy be vagy kicsit merevedve. Az a fura, ha edzésen nem csinálja, egyedül meg igen és semmit nem csinálsz máshogy... akkor csak hiszed, hogy semmit nem csinálsz máshogy.

Nyugtasd a vállad. Mozog a kezed és reszeled a száját.

2016. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valamit másképp csinálsz pedig. Egy laza és átengedő ló nem tér ki a szársegítség elől. Amelyik kitér, ott a lovas valamit rosszul csinál. Ne akard folyamatosan baszkurálni a száját, és folyamatos húzásban, itartásban se egyen a kezed - ezek mind olyan dolgok, amik neki fájóak, hiszen a szájában, azaz az egyik legérzékenyebb pontján egy éles fémdarabbal matatsz. Persze, hogy lefelé, vagy felfelé, de próbál elhúzódni előle.
2016. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!