Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesti lovardál versenyzési...

Budapesti lovardál versenyzési lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Ifi lovas vagyok, R110-ben versenyzem, de a lovarda ahol most vagyok kezd leépülni és az egyesület is. Szóval keresek Budapest és vonzáskörzetében olyan (lehetőleg tömegközlekedéssel megközelíthető lovardát) ahol van lehetőségem versenyzésre saját lóval, ahol van egy egyesület és egy jó ugró edző aki tanítson! És a bértartás nem haladja meg a havi 100e ft-ot. Előre is köszönöm, mindenkinek megy a zöld kéz 👍

2016. máj. 2. 00:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*Bocsánat elírtam a kérdést, nem lovardál, hanem lovardák 
2016. máj. 2. 00:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem vagyok Pesten, ezért azt nem tudom, hova menj, de azt nagyon is, hogy hova ne: Honvéd, Tatter, Akadémia. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de néha ezeket is szokta itt isteníteni egy-két ember, ezért írom le csak, hogy ne, még véletlenül se. Nem jó hely egyik se, körbe-körbe lehet elcocóztatnának, de ha már értesz hozzá annyira, hogy tudd, mit akarsz, akkor pikk-pakk rájössz, hogy nem azt.
2016. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig pont a Tattira gondoltam, csak most júliusban legkésőbb bezárják, és ezért annyi időre nem mennék oda. Ezek tényleg neves helyek, de persze sehol sem tökéletes minden, tudnál konkrétumokat mondani, hogy mi nem jó ott? Az Akadémiában lovagoltam egy kis időt de nagyon nem tetszett, az edzőt nem is érdekelte, hogy ott vagyok-e vagy sem (mármint a pályán :D), Honvédról nincs tapasztalatom, viszont a Tattiból mindig mindenki jó helyezést ér el, vagy csak azért mert Tattisok és hűű felpontozzák őket?
2016. máj. 2. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En a Kisfedelest ajánlom. ( mas néven Kelemen Csilla Lovardája) a bertartast nem tudom pontosan mennyi de azt tudom hogy a körülményekhez (amik eleg jók :) ) nem sok. Versenyre készítenek fel, dijlovas es díjugratós versenyszámokra is. A honlapukon tobbet is megtudhatsz. Egyebkent a lovarda Csömöron van elérhető távolságban. Remelem segítettem :)
2016. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ameko Lovarda, saját lóval az Akadémia sem rossz, Marshal Star, Tattersall, Ördöglovas Se.
2016. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Érsek Ákos ***** válasza:
Szia! Szeretnék ezzel kapcsolatba segíteni! Budapest környékén igen nehéz lovardát keresni. Vannak olyan lovardák, ahol drágák az oktatások illetve vannak, melyek nem igazán foglalkoznak a lovasokkal. Inkább beszélget a barátnőikkel munka közben. Igazság szerint én is Budapest környékén szerettem volna lovardát nézni, csak a legjobb helyek mind messze vannak. Gyakorlatilag én is 4 lovardából eljöttem. Volt 2 hely ahol szerettem volna elmenni, csak az egyikről nem rég tudtam, hogy drága hely, a másik messze van. Én gyakorlatilag most próbálnám, ha sikerülni fog Csomádon a Szilaj lovas parkot. Ott is lehetőség van versenyzésre, én nem úgy szoktam lovagolni. Bértartást ott pontosan nem tudom. Van nekik honlapjuk illetve Facebook-juk, szerintem próbád meg megnézni, hátha megfelelő leenne neked. :) Remélem tudtam segíteni! :)
2016. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Megfontolom, hogy hova viszem a lovam, és olyan helyre megyek, ahol foglalkoznak is velem 
2016. máj. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!