Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valakinek itt tapasztalata...

Van valakinek itt tapasztalata a Csordás József bőrműves által gyártott termékekkel?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy csináltassak egy kantárt. Rengeteg post-ot olvastam facen róla, valamelyikben dicsérik, másikban pedig éppen az ellenkezőjét állítják. Van valakinek személyes tapasztalata vele, mennyire megbízható és korrekt? Milyenek az általa gyártott termékek?
2016. máj. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt egy balhé az egyik Facebook csoportban, hogy többen is rendeltek tőle, meg elutalták a pénzt, de hogy csak ígérget és feljelentéssel fenyegetőzés után hajlandó elkészíteni a kifizetett/megrendelt terméket. Minőségileg szerintem jó lehet, bár nem nagyon látom értelmét ezeknek az egyedi kantároknak, a lovasboltokban is van 100 féle, ahol nem vernek át 😉 én homlokszíjjat akartam csináltatni vele régebben, de nagyon nem volt szimpatikus ahogy válaszolt, így inkább hagytam.
2016. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is pont most olvastam az egyik facebook csoportban egy posztot.. szerintem az emberek tobbsege mondta azt h semmikepp nem ajanlana. Valaki csatolt kepeket is, hat nem igazan voltak hozza szavaim.. 😐 es amikor meg azt is leirta, hogy mennyit fizetett erte. Uhh... szemelyes tapasztalatom nimcs vele, de a hallottak,látottak alapjan en azt mondanam h inkabb nem..
2016. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(Ekezetekert bocs,telorol vagyok 😕)
2016. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kérdező Cs válasza:
Én csináltattam a lovamra kantárt, de csak azért, mert az Ő méretében nehéz a boltokban találni rá bármit is (shire). Ha külföldről rendeltem volna meg, nem jöttem volna ki olcsóbban. Számos mestert végigjártam, sok munkát láttam. Kirándulás, bulizás, nyaralás helyett én ezt a szórakozást választottam. Láttam olyan mesterek munkáját is, akiknek termékeit a világbajnokságon is használják... bevallom őszintén többnél is elkeseredtem, milyen minőség-ár értékű az... Láttam Csordást is, nem különb minőségre, mint a közép árkategóriás bolti, csak egyedibb. Én a minőségre is hajtottam, mert inkább kiadok 10 ezer forinttal többet egy lóéletre szóló szerszámért, mintsem x évente újat szerezzek. Így másfél év keresgélés után meglett a választott mester, és kész is a kantár. A bőr olyan, mint amilyenből a régi öregek munkás szerszámait készítették. Erős, vastag, de mégis puha, és nem utolsó sorban, tökéletesen passzol a lóra. Nem egy naaagy külföldi márka, de minőségre bőven vetekszik azokkal, így ha ezt nézzük, sokkal olcsóbb lett a csináltatott. Csordás üzlet-magatartását nem ismerem, de ez nem is érdekelt volna akkor sem, ha őt választottam volna. Aki mellett letettem a voksom, ugyanolyan fontosnak kezelt engem, mintha valami többmilliós megrendelő lettem volna. Hozzáteszem, ugyanazzal a bőrrel dolgozik az egy darab kantárka megvarrásánál, mint mondjuk egy értékesebb munkánál. Nálam ez mindent elmond a mesterről.
2016. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer nyertem egy 10%-os kedvezményes kártyát az egyik játékán facebookon decemberben

Azóta se kaptam meg :D nem nagyon izgat de azért a bizalmát kicsit elvesztette. Ezután én személy szerint nem mernék tízezreket utalni neki.

2016. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sok negatív véleményt olvasook róla manapság, meg is lepnek. Én ősszel rendeltem tőle egy kapicános kantárt, semmi kifogásolható nincs vele. A varrás erős, eldolgozott, a lovat nem nyomja, a bőr puha, de erős. Nagy intervallumban állítható, a csatok is erősek, nem lekopósan-festett rezek. Az ára is barátságos, 11000 Ft-ot fizettem érte, postával együtt.
2016. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még csak fotóról láttam, de már ott sem tetszett sem a design, sem a minőség. A kapicánok bunkók, a kantárok homlokszíja jellemzően rettentően rövid volt minden lóra, nyomta a fülüket, a Micklem koppintásról nem is írnék inkább semmit. Amennyiért gyárt, annyiből az ember elfogadható minőségű kantárat kap bármelyik lovasboltban, le tudja mérni, meg tudja fogdosni, nem lutri.
2016. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg szintén Facebookos játék volt, hogy tervezd meg a saját kantárodat, és aki a legtöbb likot kapja annak elkészítik a tervezett kantárt! Ez volt ősszel, a nyertes most kapta meg a nyereményét 😂 persze egyedi meg szép, de ha már nyereményjáték, akkor készítse már el időben 😂 amúgy utána írt valamit a József, hogy befejezi és bezár ha ennyire elégedetlenek vele, nem tudom, hogy ez mennyire volt hivatalos.
2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki tudna mondani akkor normális bőrdíszművest? Nézem én is a munkáit, de szerintem nem szépek.. .
2016. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly rendeltem tőle egy zabla nélküli kantárt. A levelezés és az utalás, csomag elküldése is rendben és időben lezajlott, azzal nem volt gondom. Maga a kantár viszont annyira nem tetszett. A bőr valóban erős, de olyan bumszli volt, a csatok is nagyok, meg a rézkarikák is oxidálódni kezdtek elég hamar. És bár méretre készítettem, mégis kicsit nagy lett a lovamra. És olcsó sem volt, 17 ezer forint.
2016. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!