Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Fiatal...

Mi a véleményetek a Fiatal Szabadidomítók közösségéről?

Figyelt kérdés
Van valami érdemi munka a hátuk mögött? Mert én csak mint reklám látom őket talán néha van nyílt napjuk. De amúgy semmi eredmény példamutatás, tanítás, cikk sem semmi nincs. Akkor miért alakultak meg? És miért nem csatlakozhat más szabadidomító is hozzájuk? Én ismerek olyanokat akik tehetségesebbek természetes lókiképzésben mint némelyik tag.

2016. jún. 9. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sportlovagláshoz nincs tehetségük,hobbizni nem hobbiznak mert ott nem tudják futtatni magukat,nem tudnak akkora hangot adni a semmire. Így hát Ők "szabadidomítók" lettek,ami azzal jár h alátámasztás,hozzáértés nélkül leállatkínzózzák azokat,akiknek van igényük a lovaglást komolyabban megtanulni.Továbbá ha valaki nem bálásmadzaggal hanem zablával lovagol szerintük az sem ember. Mondják ezt úgy h zombi lovakkal foglalkoznak,de idegesebb vagy pörgősebb lovat még közelről nem is láttak. Hát nekem kb ez a véleményem róluk, néhány kivételt leszámítva egy csapat hülye próbál agyatmosni.
2016. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki szerinte kevesebb felszereléssel lovagolni = jobb a lónak, az minimális szakmai ismeretekkel sem rendelkezik (vagyis nem tud úgy lovagolni pl zablával, hogy azzal ne okozzon fájdalmat). Én mondjuk a szőrén lovaglástól, meg a rossz tartásban, nyakszíjjal lovagolt lovaktól eleve frászt kapok, amikor felállnak rájuk, azt inkább hagyjuk is. Szóval cirkusz az egész. Dehát lehet vele pénzt keresni meg lovascelebnek lenni. Mo-on ma ezzel lehet valaki "valaki".
2016. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok oda értük, de azért van köztük egy-kettő, akik képezik magukat, sőt, zablával is lovagolnak.
2016. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Hát lehet mérgezett nyilakat lőni a másik szekértáborokba, de szerintem sokkal jobb megismerni amit lehet, aztán hasznosítani, amit lehet.


Mások még azt sem tudják megcsinálni, amit ők.

2016. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki beszélt már valamelyikkel, volt már nyíltnapjukon, az nem állít ilyeneket. A kérdezőnek is érdemes lenne elmennie hozzájuk (oktatás, nyíltnap,beszélgetés) így nem hasonlóan tapasztalatszegény emberek válaszából, hanem egy szerzett élményből formálhat véleményt. "én csak mint reklám látom őket talán néha van nyílt napjuk"

Legjobb tudomásom szerint szoktak új tagot felvenni, legalábbis cserélődnek olykor a tagok az oldaluk alapján.

2016. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terveznek egy tábort Gödöllőn augusztusban - érdeklődés függvényében, itt a lehetőség megismerni a tevékenységet.
2016. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Plakát:

[link]


Jelentkezési lap:

[link]

2016. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!