Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szelel a lovam mikor...

Miért szelel a lovam mikor lovaglom?

Figyelt kérdés
Mindig szellent. Egyfolytában. Tudja valaki,h mitől? Vagy hivjak állatorvost?
2016. júl. 2. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak lovagolás közben akkor talán a terhelés. Nekem az jutott eszembe hogy a beleivel lehet baj. Nem árthat megvizsgáltatni :)
2016. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :) a terhelés alatt azt érted, h nehéz ember ül rajta vagy,h dolgozva van vele? Akkor is szelel mikor futószárazom és senki nem ül rajta. És akkor is ha csak egy kotofek van rajta és futószár. És azért ciki terepen több lóval ,h büdös lesz hirtelen, meg maga a hang :/
2016. júl. 2. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha a mozgástól van akkor tuti hogy a beleivel van baj. Hogy mi okozhatja nem tudom. Nincs elhízva egy kicsit a paci? Az gond lehet. De ha jó súlyban van akkor már csak a doki tudja mi lehet a baj :) (1# voltam)
2016. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, egyszerűen csak jó a bélmozgása.
2016. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kanca, es nem ismered a kezdetektol, akkor lehet, hogy elles kozben gatszakadasa volt, emiatt hallod azt a hangot allandoan. Ismertem ilyen lovat, dijugratasban versenyzik meg mindig, o is ugy megy vegig a palyan, hogy rotyogtat, de kituno kepessegu lo, nagyon jol teljesit, senki nem nezi ki emiatt.
2016. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én lovam is. Ugyan ez. Haflingi

És a lovardába is van egy ló, aki szintán haflingi, és neki is ez van

2016. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fajtafüggő lovasfannii...
2016. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg nincs ok aggodalomra, de ha legközlebb megy a doki, én megkérdezném tőle, már csak azért is, mert érdekelne az oka.

Egyébként mit eszik?

2016. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Mekkora hülyeségek XD

Azért szellent mert jó a belmozgasa > egészséges ..

2016. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se fajta függő... Csak érdekes volt... Mondjuk engem nem zavar, mert csak az elején csinálja. Szerintem csak a mozgás miatt van...
2016. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!