Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a horze -jó...

Szerintetek a horze -jó márka? -megéri az árát? -strapabíró? -szoktatok ott vásárolni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2016. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda érte, ha nem muszáj, nem ott vásárolok. Sokszor úgy tapasztaltam/láttam, hogy az ár-érték arány nem valami jó.
2016. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Középkategória, viszont előfordul, hogy hasonló áron jobb minőségű termékeket találni máshol.
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van amit csak a horzeban szabad megvenni pl lábszárvédő,cipő .Viszont pálcák amit ott árulnak nekem mind pár hónap alatt széthullottak ,pálcáik pl 0 minőségűek. A nagylovasban amit eddig jót vettem az max kesztyűk,az összes többi cuccuk szar,szétment pár hét alatt. Ha hasonlítom ezt a kettő ismert boltot egymáshoz ,akkor inkább a horze,nem olyan rossz ,bár van ami túl van árazva,ugyanakkor fogtam már ki 12 ezres kantárt 6 ezerért ,karácsony környékén kilehet fogni baráti akciókat.
2016. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Horze viszonylag jó minőségű,de nem éri meg az árát.
2016. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!